загрузка...
Більше в даній категорії: « Весільний розмір ШоуМастГоуОн »
Дивитись шоу Один за всіх онлайн Дивитись шоу Один за всіх онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Один за всіх / Один за всех

  • Оригінальна назва: Один за всіх
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Дмитро Карпачов
  • Режисер: Ігор Кондратюк
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: СТБ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(10 голосів)


Незалежно від того, наскільки виявилася ситуація, що склалася, з неї практично завжди можна знайти гідний вихід. Що вже тут говорити, якщо всі люди дійсно різні і непередбачувані. Практично у кожного з нас є така тема, яка може зацікавити представників широкої громадськості. Для того щоб ці самі теми не залишалися на полиці і не припадали пилом, була створена передача «Один за всіх». Даний авторський проект, над яким працював Ігор Кондратюк, дозволить пізнати цілий ряд різних і різноманітних тем, в кожній з яких можна знайти свою, неповторну, родзинку. В онлайн режимі цей проект можна дивитися завдяки нашому електронному ресурсі.

Як вже було сказано, головною дійовою особою і неповторним ведучим даного проекту стане Ігор Кондратюк, який зробив все можливе для того, щоб подарувати передачі право на подальше існування. Кожна програма розкриє близько трьох-чотирьох гострих тем, вражаючих і хвилюючих ведучого. Саме ці епізоди гідні того, щоб отримати детальне висвітлення в масовому ефірі.

В основу програми покладено авторський погляд, який здатний якісно оцінити проблему кожного з героїв. Крім того, в студію будуть приходити різні експерти і учасники розглянутих подій. Всі вони можуть поділитися своєю думкою і баченням ситуації, що склалася. Таким чином, по ходу перегляду, глядацькій аудиторії доведется особисто переконатися в правдивості і важливості різних подій, що піднімаються головними героями.

Як і годиться в подібних ситуаціях, деякі питання є досить хворобливими, тому занурення в їх суть може бути дійсно хвилюючим і дуже важливим. Але є і деякий другий сенс, який дозволяє подивитися на все, що відбувається з іншого боку. Саме завдяки цьому погляду можна одержати деякий досвід, що дозволяє уникнути виникнення подібних проблемних ситуацій в подальшому.

Коментарі відвідувачів

загрузка...