загрузка...
Дивитись серіал Морські дияволи. Долі 2 сезон онлайн Дивитись серіал Морські дияволи. Долі 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Морські дияволи. Долі 2 сезон / Морские дьяволы. Судьбы 2

  • Оригінальна назва: Морские дьяволы. Судьбы 2
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Дарина Юргенс , Олексій Фокін , Михайло Тарабукін , Світлана Устинова , Антон Гуляєв , Олег Чернов , Олексій Лисенко , Андрій Родімов , Руслан Барабанов , Олександра Потєхіна, Віктор Смирнов , Євген Сєдов
  • Режисер: Руслан Ібрагімов , Станіслав Мареев , Микола Борц
  • Сценарист: Микола Голіков
  • Продюсер: Віктор Будилів
  • Жанр: бойовик, кримінал
Проголосувати
(26 голосів)


Серіал «Морські дияволи. Долі» придбав тисячі відданих шанувальників. Тепер на телеканалі НТВ виходить його другий сезон. Всі бажаючі можуть переглянути його в будь-який зручний час у мережі онлайн.

У 2-му сезоні головним героям серіалу приділено більше уваги. Глядачі побачать не тільки дії, але і душевні переживання персонажів.
Багіра повертається з довгоочікуваної відпустки. Все хороше швидко закінчується, тим більше що сварка з коханим чоловіком неймовірно засмутила її. В такому невеселому стані душі жінка у поїзді зустрічається з Єгором. Він здається їй якимсь стривоженим, але свої неприємності якось не залишають часу на чужі. Тим часом Єгор запрошує нову знайому в вагон-ресторан. При цьому він навіть не здогадуються, що страшна небезпека вже близько.

Втім, поява в проході ресторану двох міцних чоловіків явно бандитської зовнішності миттєво приводить його до тями. Єгор кидається в своє купе і намагається приховати деякі диски. Мабуть, саме вони - мета переслідувачів. Звичайно, за законами жанру, диски виявляються в речах Багіри.
Єгор стрибає з поїзда, але втекти від ворогів не так просто. Чоловіка абсолютно несподівано визволяє нова знайома, для якої подібні речі - робота. Багіра навіть не підозрює, в яку небезпечну гру вплуталася, але й відступати вона не навчена.

Коментарі відвідувачів

загрузка...