загрузка...
Дивитись серіал Псевдонім Албанець 4 сезон онлайн Дивитись серіал Псевдонім Албанець 4 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Псевдонім Албанець 4 сезон / Псевдоним Албанец

  • Оригінальна назва: Псевдоним Албанец 4
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олег Штефанко , Максим Дрозд , Лариса Маршалова , Наталія Бортникова , Сергій Паршин , Євгенія Ігумнова , Михайло Водзумі , Юрій Цурило , В'ячеслав Павлють , Борис Полунін , Анатолій Голуб
  • Режисер: Олексій Карелін
  • Сценарист: Андрій Житков , Олександр Куликов (II), Євген Хархардін
  • Продюсер: Єгор Юзбашев
  • Жанр: бойовик
Проголосувати
(2 голосів)


Воронков взяв на себе продовження справи свого друга, і в нових епізодах серіалу він зіткнеться з міжнародним терористичним угрупуванням і з мафіозною структурою, яка займається реалізацією підроблених ліків. Албанець також зіткнеться і з справою честі - розкриттям вбивства товариша по фронту, яке було проведено під виглядом його самогубства. Ще Албанець проведе спеціальну операцію з власним характером - його дружина, Олена Воронкова, потрапить до бандитів в якості заручниці. І це - ще не все, Албанець зіткнеться і з іншими випробуваннями в нових епізодах серіалу.

Чи зможе він знайти злочинця, який вбив його друга? Чи зможе припинити виготовлення та продаж небезпечних ліків? Чи зможе знищити терористичну банду міжнародного масштабу? А найголовніше, чи під силу йому рішення власних, особистих проблем? ..

Відомо лише одне, хтось повинен захищати свою державу, адже в іншому випадку все може виявитися в серйозній небезпеці, впоратися з якою можуть тільки справжні професіонали своєї справи. Ось і Воронков, про який розповідає серіал «Псевдонім Албанець» четвертий сезон, прекрасно розуміє, що справа бойового товариша не може бути забутою. Йому доведеться зіткнутися з багатьма небезпечними місіями та операціями. Дивитися цей телевізійний проект в онлайн можна на сторінках нашого віртуального порталу.

На шляху цієї людини зустрінуться міжнародні терористи, представники мафіозних кіл, контрабандисти, які поширюють контрафактні лікарські препарати, а також багато інших діячів, чия діяльність є незаконною і представляє загрозу для всієї держави. Крім того, нашому герою доведеться зіткнутися і з справою честі. Хтось вбив його фронтового товариша і успішно замаскував скоєне під звичайне самогубство.
Остання крапля терпіння була пролита тоді, коли невідомі бандити взяли в заручники його дружину. За рідну людину він піде до кінця і, можна навіть не сумніватися в тому, що Албанець дійсно впорається з усіма труднощами, які випали на його долю.

Коментарі відвідувачів

загрузка...