загрузка...
Дивитись серіал Зброя онлайн Дивитись серіал Зброя онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зброя / Оружие

  • Оригінальна назва: Оружие
  • Рік: 2008
  • Країна: Росія
  • Актори: Костянтин Лавроненко , Аліна Сергєєва , Сергій Шаріфуллін , Юрій Цурило , Руслан Ібрагімов , Лев Пригунов , Фахраддін Манафов , Сергій Никоненко , Ірина Розанова , Дмитро Персін , Сергій Юшкевич , Айнур Ісламов , Марина Ігнатова , Елгуджа Бурдулі , Богдан (Імантс) Берзіньш , Зураб Кипшидзе , Шамзулхак Ебаді , Христина Бабушкіна
  • Режисер: Олександр Касаткін
  • Сценарист: Ілля Тилькін
  • Продюсер: Сергій Данієлян , Арам Мовсесян , Юрій Мороз
  • Жанр: бойовик, детектив
Проголосувати
(1 Голосувати)


Гостросюжетний детектив про те, як катастрофа вертольота обертається розкриттям цілої мережі по нелегальній торгівлі зброєю. Російська прем'єра фільму відбулася на Першому каналі в 2008 році, а після цього його могли дивитися глядачі різний країн, у тому числі і в Україні. Сьогодні серіал «Зброя» доступний для перегляду онлайн на нашому сайті. У фільмі знімалося безліч прекрасних акторів, як молодих, так і заслужених. Варто відміряти прекрасну гру представників радянської акторської школи Сергія Никоненко і Льва Пригунова. Та й молоді актори, щоб не відставати від визнаних майстрів зіграли свої ролі на високому рівні.

Одного разу зазнав аварії вертоліт, і при цьому загинула наречена молодого інженера Марата. При з'ясуванні обставин катастрофи з'ясувалося, що він був збитий з надсекретної ракетної установки. Марат починає власне розслідування цієї справи, і пошуки виводять його на терористичну організацію, яка промишляє також торгівлею зброєю.

Марат знаходить розраду в обіймах нової коханої, але з диким збігом обставин небезпека починає загрожувати і їй. Марат розуміє, що не переживе ще одну втрату, і вступає в сутичку з цілою організацією. Звичайно, у відкритому зіткненні у нього не було б шансів, так що молода людина вирішує діяти хитрістю.

Марат впроваджується в цю організацію з метою підірвати її зсередини. Герой був мирною людиною, але особиста трагедія змусила його піти на смертельний ризик. Він не може пробачити злочинцям смерть своєї нареченої, і готовий на все, щоб вони були викриті і покарані.

У цій організації замішані серйозні люди, і нашому герою належить проявити чудеса винахідливості, щоб добути неспростовні докази їх причетності до злочинного бізнесу. Тільки він може впоратися з цим, оскільки тримає в руках всі нитки цієї заплутаної справи.

Коментарі відвідувачів

загрузка...