загрузка...
Дивитись серіал Страховики онлайн Дивитись серіал Страховики онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Страховики / Страховщики

  • Оригінальна назва: Страховщики
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія, Україна
  • Актори: Андрій Федорцов , Ян Цапник , Віталій Кудрявцев , Дмитро Биковський-Ромашов , Олена Симонова , Геннадій Мако , Володимир Бірюков , Алла Данішевська , Роман Жилкін
  • Режисер: Сергій Щербин , Андрій Іванов
  • Сценарист: Олексій Рибін , Марія Різдвяна , Максим Клопоти, Марина Славіна , Ігор Тургенєв , Микола Бєлов
  • Продюсер: Інеса Юрченко , Сергій Щеглов (II) , Олексій Рибін
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(0 голосів)


На що готові піти люди заради отримання грошової вигоди? Та практично на все і саме про це розповість серіал «Страховики». Оповідання буде вестися про повсякденне життя і діяльність двох слідчих, яким доводиться працювати серед представників відділу розслідувань при досить великій і представницькій страховій компанії. Дивитися цю картину можна в онлайн режимі на сторінках нашого мережевого ресурсу.

Кожен епізод, представлений у вигляді однієї серії, є історією страхового випадку, яка трапилась з тією або іншою людиною. Це може бути крадіжка цінностей або ж техногенна катастрофа, велика виробнича аварія або ж тяжкі тілесні ушкодження.

У центрі подій виявляються застраховані люди, що опиняються в самих непередбачуваних ситуаціях. Мова йде про багато напрямків, що містяться в складі сучасного страхування. Як правило, всі злочини відбуваються з метою отримання страхової суми, що знаходиться на самих різних відмітках. Детективи стають учасниками міського кримінального життя, займаються розкриттям різних афер, організаторами яких стають, як приватні особи, так і цілі бандитські клани чи компанії корумпованих особистостей.

Оповідання ведеться не про «кабінетне» розслідування, а про самі справжні перегони і перестрілки, бої і сутички. Жертвами таких випадків стають, як пересічні громадяни, так і досить серйозні особистості, які звертаються за допомогою до справжніх професіоналів. Крім того, що герої занурюються в численні кримінальні проблеми, в їх житті виникають і складності і на особистому фронті, адже ніхто не застрахований від любовних пригод, ділових і дружніх контактів. Таким чином, перед телеглядачами постає повний і насичений сюжет, який з легкістю втягує в перегляд. Детективам доведеться пройти через постійний тиск та залякування, яким супроводжується кожне розслідування. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...