загрузка...
Дивитись серіал Відрив онлайн Дивитись серіал Відрив онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Відрив / Отрыв

  • Оригінальна назва: Отрыв
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Ігор Петренко , Андрій Смоляков , Христина Кузьміна , Володимир Колганов , Андрій Панін , Олена Лядова , Микола Добринін , Михайло Батуев , Андрій Зібров , Кирило Полухін , Костянтин Воробйов
  • Режисер: Сергій Попов (II)
  • Сценарист: Ілля Рубінштейн , Валентин Ємельянов
  • Продюсер: Юрій Сапронов , Андрій Смирнов (IV) , Дмитро Месхієв
  • Жанр: драма
Проголосувати
(2 голосів)


На що готові люди заради справжньої дружби, що пройшла перевірку запеклими боями і жорстокими поєдинками? Як виявилося, дуже багато на що і серіал «Відрив» є справжнісіньким тому підтвердженням, адже його головні герої разом пройдуть через низку небезпечних і, навіть, смертельних подій. Дивитися цей гостросюжетний фільм в онлайн можна на нашому мережевому ресурсі.

Мова піде про Олексія Мітрохіна, за плечима якого залишилася Велика вітчизняна війна. При цьому за весь її період він ні разу не отримав жодного поранення. Коли він повернувся в Москву, то вирішив у що б то не стало зустрітися зі своїм фронтовим другом, комбатом Аргуновим.

Саме завдяки цій людині було збережена його життя, адже він зміг відмінити призначений для Олексія розстріл. Але, як з'ясовується, його хороший друг відбуває своє двадцятип'ятирічне ув'язнення в одному з таборів. І тоді герой приймає рішення, згідно з яким відправляється в цей самий табір для того, щоб звільнити свого бойового товариша. Коли відбулася їхня зустріч, вони вирішили зробити дійсно неможливе. З цього табору ще нікому і ніколи не вдавалося втекти. І ось, на двох найкращих друзів чекає нелегкий шлях, який пролягає по просторах болотистого озера, повсюдно зарослого трясовиною. Яка ж була їхня радість, коли виявилося, що Олексію відомі тутешні місця, і він має кваліфікації, які він отримав в гідравлічному інституті.

В результаті героям вдалося не просто втекти. Їх вчинок став справжнім викликом для всієї тоталітарної системи, яка не прощає подібного роду дії. Вони довели, що ні в якому разі не можна відправляти найкращих військових кадрів за грати. Дана картина сама по собі змушує провести переоцінку деяких ситуацій і моментів того часу, коли правлячі люди абсолютно не розбиралися в глибині і сутності самої проблеми і карали численні маси невинних людей. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...