загрузка...
Дивитись серіал Трімей 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Трімей 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Трімей 1, 2 сезон / Трім / Тримей

  • Оригінальна назва: Treme
  • Рік: 2010-2011
  • Країна: США
  • Актори: Ханд Олександр, Роб Браун, Кім Діккенс, Мішель Хайсмен, Мелісса Лео, Лючія Мікареллі, Кларк Пітерс, Індія Енненга, Уенделл Пірс, Стів Зан
  • Режисер: Джим МакКей , Ернест Р. Дікерсон , Ентоні Хемінгуей
  • Сценарист: Ерік Оверміер , Девід Саймон , Джордж П. Пелеканус
  • Продюсер: Ніна Костроф-Ноубл , Джеймс Йошимури , Девід Міллс
  • Жанр: драма
Проголосувати
(0 голосів)


Американський телесеріал присвячений трагедії Нового Орлеана, що мала місце в 2005 році після урагану Катріна. Виробництвом займався медіахолдинг HBO, а ідея належить Девіду Саймону і Еріку Овермайеру. Останній є до того ж корінним новоорлеанцем. Сьогодні глядачі можуть дивитися цю в чомусь постапокаліптичну історію за допомогою нашого мережевого кінотеатру. Ми транслюємо серіал «Трім / Trime» в режимі онлайн. 

Загроза затоплення Нового Орлеана існувала завжди. Місто спочатку знаходиться нижче рівня моря, і його захищала дамба, яка всю його історію цілком справлялася зі своїми функціями. Але після того, як на узбережжі обрушився ураган «Катріна», дамба не витримала, і більше 80 відсотків території міста опинилося під водою.

Новий Орлеан не відноситься до великих міст Америки, але картина його руйнування була воістину жахливою. Раніше він був відомий як всесвітня джазова столиця, місто карнавалів, веселощів і радості. Після урагану він став символом мародерства, некомпетентності влади і запустіння. Той, старий і всіма улюблений Новий Орлеан безповоротно пішов і став історією, але творцям фільму вдалося по крихтах зібрати осколки тієї унікальної культури, яку іноді треба б писати у лапках.

Трім - так називається один з районів цього міста, восени 2005 року перетворився на місто-привид. Виявилося, що не все так добре в Сполучених Штатах. Тут є і корупція, і халатність, а мародери знайдуться навіть в самому цивілізованому суспільстві.

Події у фільмі починаються через три місяці після катастрофи, і творцям вдалося передати той настрій, який панував у той час в практично порожньому місті, більша частина якого ще не просохла після повені. Але ті хто залишився тут, є справжніми новоорлеанцями - типовими егоцентристами, ледарями і любителями перманентних веселощів під звуки джазу.

Коментарі відвідувачів

загрузка...