загрузка...
Дивитись серіал Таксі онлайн Дивитись серіал Таксі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Таксі / Такси

  • Оригінальна назва: Такси
  • Рік: 2011
  • Країна: Україна
  • Актори: Сергій Рост, Єгор Крутоголов, Сергій Белоголовцев, Павло Галич, Роман Хан, Катерина Кистень, Георгій Поволоцький, Микола Бутковський, Василь Голованов, Станіслав Щокін та інші
  • Режисер: Антон Щербаков
  • Сценарист: Антон Лірник, Андрій Забіяка
  • Продюсер: ----
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(7 голосів)


Серіал «Таксі» є українською адаптацією однойменного американського ситкому, який став одним із самих популярних і успішних проектів на телебаченні, яка дала кінематографу таких зірок великого екрану, як Дені де Віто і Ентоні Хопкінс. Тепер глядачі зможуть подивитися на те, що вийшло у кінематографістів з Україною. Наш віртуальний кінотеатр запрошує на серіал «Таксі» в режимі онлайн. У нас глядачеві не доведеться підлаштовуватися під телевізійну трансляцію - тут можна дивитися фільм в будь-який зручний час.

Над сценарієм серіалу трудилася творча група на чолі з відомим резидентом Comedy Club Антоном Лірником. Служба таксі являє собою колектив, в якому працюють водії, механіки, диспетчери, а керує ними, звичайно ж начальник, по імені Валерик. Як всі начальники, Валерій розумний, хитрий - йому потрібно і своїх працівників не образити, і прибуток від підприємства отримати.

Команда служби таксі складається з людей, який прийшли на цю роботу тимчасово. Але як говорить відоме прислів'я, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Іншими словами, всі тут «надовго» затрималися.

Тут трудяться Олексій, який пропрацював у цій службі найдовше, майбутній великий актор Едик, дизайнер Олена, боксер Єгор і китаєць Ван, який працює тут нелегально і дуже боїться міграційну службу. У такій строкатій компанії не може не відбувається безліч смішних випадків. Герої постійно сваряться, миряться, інтригують, але і завжди приходять один одному на виручку. Не є винятком і начальник Валерик, який з усією своєю жадібністю ніколи не відмовить у допомозі своїм підлеглим.

Ситуації, обіграні у фільмі, взяті з самого життя. Ті, кому доводилося працювати на подібних підприємствах, без проблем впізнають знайомі ситуації, якими сповнена життя невеликих, але дружних колективів. А прекрасні актори, зайняті в серіалі, доставлять глядачам чимало веселих хвилин.

Коментарі відвідувачів

загрузка...