загрузка...
Дивитись серіал Таксі онлайн Дивитись серіал Таксі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 Jay 08.02.2019, 02:46
It can even be played indoors provided that the region have
adequate space to match the platforms and room for players
to conveniently throw some small bean bags. There is a good amount of variety inside games which
might be provided and you can adjust the settings as outlined by your talent set.
The graphics are excellent and the game play easy, but fun enough to help keep girls interested for hours.


Look into my homepage - agen poker
idn: https://daftar-pokeridn.top/
Цитата
 

Таксі / Такси

  • Оригінальна назва: Такси
  • Рік: 2011
  • Країна: Україна
  • Актори: Сергій Рост, Єгор Крутоголов, Сергій Белоголовцев, Павло Галич, Роман Хан, Катерина Кистень, Георгій Поволоцький, Микола Бутковський, Василь Голованов, Станіслав Щокін та інші
  • Режисер: Антон Щербаков
  • Сценарист: Антон Лірник, Андрій Забіяка
  • Продюсер: ----
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(7 голосів)


Серіал «Таксі» є українською адаптацією однойменного американського ситкому, який став одним із самих популярних і успішних проектів на телебаченні, яка дала кінематографу таких зірок великого екрану, як Дені де Віто і Ентоні Хопкінс. Тепер глядачі зможуть подивитися на те, що вийшло у кінематографістів з Україною. Наш віртуальний кінотеатр запрошує на серіал «Таксі» в режимі онлайн. У нас глядачеві не доведеться підлаштовуватися під телевізійну трансляцію - тут можна дивитися фільм в будь-який зручний час.

Над сценарієм серіалу трудилася творча група на чолі з відомим резидентом Comedy Club Антоном Лірником. Служба таксі являє собою колектив, в якому працюють водії, механіки, диспетчери, а керує ними, звичайно ж начальник, по імені Валерик. Як всі начальники, Валерій розумний, хитрий - йому потрібно і своїх працівників не образити, і прибуток від підприємства отримати.

Команда служби таксі складається з людей, який прийшли на цю роботу тимчасово. Але як говорить відоме прислів'я, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Іншими словами, всі тут «надовго» затрималися.

Тут трудяться Олексій, який пропрацював у цій службі найдовше, майбутній великий актор Едик, дизайнер Олена, боксер Єгор і китаєць Ван, який працює тут нелегально і дуже боїться міграційну службу. У такій строкатій компанії не може не відбувається безліч смішних випадків. Герої постійно сваряться, миряться, інтригують, але і завжди приходять один одному на виручку. Не є винятком і начальник Валерик, який з усією своєю жадібністю ніколи не відмовить у допомозі своїм підлеглим.

Ситуації, обіграні у фільмі, взяті з самого життя. Ті, кому доводилося працювати на подібних підприємствах, без проблем впізнають знайомі ситуації, якими сповнена життя невеликих, але дружних колективів. А прекрасні актори, зайняті в серіалі, доставлять глядачам чимало веселих хвилин.

Коментарі відвідувачів

загрузка...