загрузка...
Дивитись серіал Трохи не при собі онлайн Дивитись серіал Трохи не при собі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 мироненко Каріна 25.12.2013, 11:01
:D :lol: :-) 8) ;-) крутий
серіал.
Цитата
 

Трохи не при собі / Немного не в себе

  • Оригінальна назва: Немного не в себе
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Євгенія Добровольська , Світлана Іванова , Олексій Макаров , Катерина Васильєва , Єгор Анісімов , Ольга Тумайкіна , Тетяна Орлова , Катерина Дубакіна , Роман Хардіков , Дмитро Шаракоіс , Тимофій Каратаєв , Настя Кощеева , Сергій Погосян , Ольга Молочна , Сесіль Свердлова , Олександра Богова , Ольга Дегтярьова
  • Режисер: Флюза Фархшатова
  • Сценарист: Анастасія Касумова , Катерина Половнева
  • Продюсер: Дмитро Месхієв , Андрій Смирнов (IV) , Юрій Сапронов , Тимур Вайнштейн , Роман Єлістратов
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(22 голосів)


Серіал «Трохи не при собі» випущений студіями WeiT Media і RWS на замовлення Першого каналу. Режисером цього багатосерійного серіалу стала Флюза Фархшатова.

Головним героєм серіалу є льотчик Михайло Нересов, який розривається між двома жінками. Він одночасно любить і свою дружину Людмилу, і колегу по роботі - молоду красуню Ірину, струнку блондинку, яка працює на тому ж рейсі, що і Михайло, стюардесою, і яка шалено закохана в льотчика.

Одного разу Ірину перестав влаштовувати статус коханки Михайла, і вона загадала бажання - при будь-яких обставин постійно бути поруч зі своїм коханим. Далі послідувала автомобільна аварія, в результаті якої бажання Ірини збулося. Але збулося воно зовсім не так, як вона того хотіла. Виявилося, що Ірина та Людмила помінялися тілами! Відтепер жінки змушені грати ролі, які їм не властиві. Однак виникає питання - чи здатне таке життя приносити задоволення і радість в житті, коли ти знаходишся в чужому тілі?

Те, що раніше Ірині здавалося щастям, обернулося справжнім кошмаром і тепер єдине її бажання (як, втім, і Людмили) - це повернутися до колишнього життя. Обом жінкам належить подолати безліч випробувань. Перш ніж вони знову стануть самими собою, їм належить поглянути на себе з боку і спробувати зрозуміти почуття одне одного.

А що ж Михайло? Як він справляється з усіма цими перетвореннями двох улюблених жінок. Одне можна сказати точно - йому навряд чи можна позаздрити. Проте навіть в таких божевільних обставинах він намагається бути справжнім чоловіком і з честю виходити з безглуздих ситуацій з високо піднятою головою.

Коментарі відвідувачів

загрузка...