загрузка...
Дивитись серіал Доки папороть цвіте онлайн Дивитись серіал Доки папороть цвіте онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Доки папороть цвіте / Пока цветет папоротник

  • Оригінальна назва: Пока цветет папоротник
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олександр Петров (IX) , Тетяна Орлова , Павло Крайнов , Роман Курцин , Світлана Суханова , Алла Подчуфарова , Олексій Васильєв (II) , Юлія Самойленко , Олена Ніколаєва (II) , Сергій Майоров (III)
  • Режисер: Євген Бедарев
  • Сценарист: Дмитро Бедарев
  • Продюсер: Сергій Майоров (III), Ервін Ілізіров, Ольга Каймакова, В'ячеслав Муругов
  • Жанр: пригоди, фентезі
Проголосувати
(13 голосів)


Власний крик змусив Кирила прокинутися, але він вже давно встиг звикнути до цих кошмарів. Вони постійно виникали в його свідомості і змушували серйозно задуматися про те, що саме вони намагаються донести до простого хлопця. Із завидною сталістю перед очима поставали колодязі і якісь незрозумілі істоти, дуже сильно схожі на перевертнів. Серіал «Поки цвіте папороть» - це прекрасна фантастична і містична казка, яка дозволить відправитися в абсолютно інший світ, в якому відбуваються неймовірні й захоплюючі події, які загрожують життю самого мандрівника. В онлайн цю кінострічок найкраще дивитися засобами нашого віртуального порталу.

Здавалося б, що простий покинутий колодязь не може представляти ніякої небезпеки. Але все обернулося зовсім інакше. У його надрах таїться портал, який дозволить побувати в зовсім іншому світі, в якому діють інші закони та жорсткі правила. Тільки дотримуючись їх можна залишитися в живих і не потрапити в руки до злої чаклунки, яка збирає людські душі. І що ж тут буде робити самий звичайний хлопчина, який і поняття не мав про те, що магія все ще існує, а десь йде серйозна сутичка між абсолютно різними силами.

Головне, що знову опинитися вдома можна лише в певну ділянку часу, супроводжувану цвітінням папороті. Але до цього станеться величезна кількість подій, захоплюючих пригод і поєдинків між простим людським розумом і незрозумілими силами. Не можна залишити без допомоги людей, що опинилися в складній життєвій ситуації, адже від допомоги цього прибульця з іншого виміру може залежати все подальше майбутнє цілого народу. Кінострічку переглядається на одному диханні, адже в ній відбуваються справді захоплюючі події. які не можуть не викликати здоровий інтерес. У цьому світі все ще є місце для казки, добра і, звичайно ж, для зла.

Коментарі відвідувачів

загрузка...