загрузка...
Дивитись серіал Шериф 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Шериф 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Шериф 1,2 сезон

  • Оригінальна назва: Шериф
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Микола Добринін , Анастасія Бухарцевій , Фархад Махмудов , Денис Васильєв , Поліна Фокіна , Михайло Богдасаров , Володимир Зайцев , Антон Шурц , Віктор Мютніков , Інокентій Тарабара , Андрій Харибіна
  • Режисер: Каріне Фоліянц
  • Сценарист: Андрій Бережанський , Валерія Подорожнова , Андрій Якір
  • Продюсер: ----
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(2 голосів)


Серіал «Шериф» - яскравий зразок дійсно кримінального детективу. У ньому і вбивства та розслідування і важкі будні звичайного московського опера. Головним героєм представлений безкомпромісний і жорсткий опер Сергій Шаронов, якого прозвали «Шериф». Вже не молодий опер завдяки своїм талантам і досвіду зміг розкрити шість гучних вбивств по гарячих слідах.

Глядачам полюбився безкомпромісний і справедливий опер Василь Шаронов, який отримав прізвисько Шериф. Тепер їм належить нова зустріч з незручним для начальства, але тим не менш, незамінним співробітником карного розшуку, який зі своєю командою здатний розплутувати справи, які іншим не по зубам. Дивитися за пригодами Шерифа ви зможете і на нашому сайті. Серіал «Шериф» 2 сезон чекає свого глядача в онлайн кінозалі, де час сеансу вибирається довільно, а перерв і вихідних не буває.

На жаль, сучасний світ жорстокий і несправедливий. З цим погодяться багато хто, кому доводилося стикатися з його проявами у вигляді бандитів, хабарників-чиновників і нечистих на руку міліціонерів. Але в ньому завжди знайдеться людина, яка знаходить в собі сили йти проти системи, добиватися справедливості і не звертати уваги на шепіт за спиною. Саме такий Шериф, який, незважаючи на невдоволення начальства і проблеми в особистому житті продовжує свою справу, так як не уявляє собі іншого життя. І добре, коли у такої людини є вірні соратники, яким не потрібно нічого пояснювати, тому що разом з'їдений не один пуд солі. А в новому сезоні в команді буде поповнення - Суботіну належить пройти через багато випробувань, перш ніж він стане повноправним членом команди Шерифа.

Коментарі відвідувачів

загрузка...