загрузка...
Дивитись серіал Вольф Мессінг: людина, що бачила крізь час онлайн Дивитись серіал Вольф Мессінг: людина, що бачила крізь час онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вольф Мессінг: людина, що бачила крізь час

  • Оригінальна назва: Вольф Мессинг: Видевший сквозь время
  • Рік: 2009
  • Країна: Росія
  • Актори: Євген Князєв, Тара Амірханова, Михайло Горевий, Роман Гречишкін, Володимир Долинський, Андрій Ільїн, В'ячеслав Корніченко, Вероніка Іцкович, Віталій Кудрявцев, Юрій Ніфонтов
  • Режисер: Володимир Краснопольський , Валерій Усков
  • Сценарист: Едуард Володарський
  • Продюсер: Сергій Данієлян , Рубен Дишдишян , Арам Мовсесян
  • Жанр: драма , історія
Проголосувати
(4 голосів)


Біографічний фільм про одного з найбільш загадкових людей XX століття був знятий спільними зусиллями кінокомпаній «Централ Партнершип» і «Фаворит Фільм». Вперше його могли дивитися глядачі телеканалу «Росія» в листопаді 2009 року. Наш мережевий кінотеатр транслює серіал «Вольф Мессінг» в режимі онлайн, що дає можливість глядачам самостійно вибирати час для перегляду. Ми можемо з абсолютною точністю передбачити, що така форма надає найбільшу зручність.

Життя Вольфа Мессінга до цих пір багато в чому покрита таємницею. Ця людина зіграла в історії великого протистояння двох систем величезну роль. У всякому разі, так стверджують нечисленні відомості про нього, доступні широкій публіці. Народившись в самому кінці XIX століття в бідній родині, він був змушений рано почати самостійне життя.

У Німеччині 1920-х років панувала розруха після поразки у Першій світовій війні. Мессінг був змушений виконувати найчорнішу роботу, щоб вижити в цих майже нелюдських умовах. Одного разу, при якихось містичних обставин він виявив у себе дар передбачення, після чого став давати вистави в берлінському Паноптикумі.

Хаос Веймарської республіки змінюється залізним порядком, коли до влади в Німеччині прийшли нацисти, але в 1937 році Мессінг побачив, що Третій Рейх чекає безславна загибель при спробі виступити проти свого східного сусіда.

Після цього він прийняв рішення відправитися в СРСР, де став одним з радників самого Сталіна. Вождь всіх часів і народів безмежно довіряв своєму особистому астрологу, оскільки його пророкування завжди збувалися. І хоча офіційно в країні не визнавали астрологію та інші містичні дисципліни, за запевненнями істориків Мессінг зробив величезний вплив на події Другої світової війни, в якій збулося безліч його пророкувань. Йому судилося пережити обох тиранів минулого століття, але про його життя відомо дуже мало.

Коментарі відвідувачів

загрузка...