загрузка...
Дивитись серіал Будинок зразкового утримання онлайн Дивитись серіал Будинок зразкового утримання онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Будинок зразкового утримання / Дом образцового содержания

  • Оригінальна назва: Дом образцового содержания
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Андрій Руденський , Ельдар Лебедєв , Валерія Ланська , Анна Алексахіна , Андрій Смоляков , Михайло Горський , Михайло Жигалов , Анна Капалева , Марина Зубанова , Володимир Стєклов , Вадим Андрєєв , Олександр Голубков , Данило Співаковський , Олександр Яценко , Іван Суханов , Віктор Раков , Володимир Смирнов (IV)
  • Режисер: Григорій Ряжский , Юрій Романенко
  • Сценарист: Олексій Винокуров , Григорій Ряжский
  • Продюсер: ----
  • Жанр: драма
Проголосувати
(0 голосів)


Серіал Будинок зразкового утримання знятий за книгою автора Григорія Ряжского. Книга була номінована на премією «Букер - Відкрита Росія». Шанувальники твору знають про що піде мова, а хто не ще не прочитав, зможе насолодитися сюжетом 9 липня 2012 на Першому каналі.
Події беруть початок на початку двадцятого століття в 1924 році і плавно переносять нас у наш час. За основу взято всі важливі події, що відбулися в Радянському Союзі та сучасній Росії за всю історію. 

У серіалі задіяні історичні особистості нашої країни, політики, діячі радянської і російської культури і спорту. Крім зміни десятиліть ви зможете спостерігати життєвий шлях людей в різні періоди життя, від безтурботного дитинства до пізньої старості.
За основу взято життя конкретної сім'ї, будинку, розташованого в центрі Москви на Трьохпрудному провулку. У будинку живуть різноманітні особистості, можна зустріти від алкоголіка з бандитом до скульптора і зека-академіка. З таким кольором персонажів будинку життя не може проходити в будинку тихо і спокійно. Багато покарані долею важким життям, інші трагічною смертю, а інші переживають всі позбавлення і страждання, щоб досягти справжньої мети в житті і прийти з відкритою душею до Бога ...

Доля сім'ї євреїв буде показано докладніше з усіма життєвими труднощами кожного члена сім'ї. Горе і любов, тісно з сумом і радістю кожен глядач може пережити з героями серіалу.

Коментарі відвідувачів

загрузка...