загрузка...
Дивитись серіал Алькатрас онлайн Дивитись серіал Алькатрас онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Алькатрас

  • Оригінальна назва: Alcatraz
  • Рік: 2011
  • Країна: США , Канада
  • Актори: Сара Джонс, Сем Ніл, Хорхе Гарсіа, Джонатан Койн, Парміндер К., Леон Риппі, Джейсон Батлер Харнера, Девід Хофлін, Джеффрі Пірс, Джіненн Гуссен
  • Режисер: Джек Бендер , Пол А. Едвардс
  • Сценарист: Стівен Лілієн , Ліз Сарнофф , Брайан Вінбрандт
  • Продюсер: Джей Джей Абрамс , Афена Вікхем
  • Жанр: фантастика , бойовик
Проголосувати
(0 голосів)


Про це місце знято безліч документальних і художніх фільмів, про нього ходять справжні легенди, деякі з яких, як з'ясовується згодом, є дійсно правдоподібними. Воно відоме на весь світ, адже саме тут виявлялися найбільші злочинці, і ніхто з них не зміг придумати способи втечі. Мова йде про в'язницю, про яку оповідає фантастичний детективний серіал «Алькатрас». Телеглядачі побачать її трошки з іншого ракурсу.

Мова піде не про ті часи, коли вона була заповнена ув'язненими і вважалася одним з найвидатніших творінь людей, що займалися її проектуванням. Сюжет розвивається вже в наші дні, а дивитися на те, що ж привернуло увагу громадськості до цієї в'язниці, можна на нашому ресурсі в режимі онлайн.

Мова піде про таке доктора, якого звуть Дієго Сото. Саме він є кращим на просторах усього світу знавцем в'язниці, слава про яку не згасла до сих пір. Називають її ніяк інакше, як «Алькатрас».

Розташовується вона на одному з островів неподалік від славного міста Сан-Франциско. У чому ж полягає завдання цього доктора? Вся справа в таємниці, яка існує ось уже впродовж багатьох років і знову дала про себе знати в наш час. Колись давно, в цих місцях почали таємничим чином пропадати ув'язнені і охоронці. Може бути, про це все забули б і просто не надали б справі розголосу.

От тільки через багато років вони раптом почали з'являтися у в'язниці, яка вже давно перестала приймати своїх постійних гостей - ув'язнених. Як відомо, закрили її в 1963 році. Доктору Дієго належить провести численні дослідження і повністю зануритися в атмосферу цього дивного місця, що став притулком для людей, за плечима яких перебувала не одна тисяча злочинів. Саме він буде метр за метром досліджувати темні коридори, похмурі камери і всі околиці цього закладу, який не знав пощади і жалості. Куди приведуть здогадки та припущення, стане ясно лише по ходу розвитку сюжету.

Коментарі відвідувачів

загрузка...