загрузка...
Дивитись серіал Карпов онлайн Дивитись серіал Карпов онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Карпов

  • Оригінальна назва: Карпов
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Владислав Котлярський , Степан Рожнов , Юлія Майборода , Максим Щеголєв , Микола Козак , Ганна Михайлівська , Дмитро Блажко , Дмитро Мазуров , Сергій Карленко , Костянтин Столяров
  • Режисер: Ігор Ромащенко , Іван Щеголев
  • Сценарист: Ілля Куліков
  • Продюсер: Юхим Любинський
  • Жанр: драма, кримінал
Проголосувати
(9 голосів)


Ім'я цієї людини наводило страх на злочинців і деяких законослухняних громадян, які займаються на його землі своїм бізнесом. Його сила, розум і хитрість не дозволяли попастися в пастки, які були вміло розставлені представниками внутрішньої безпеки. Серіал «Карпов» розповідає про людину, яка втратила своє минуле, яка втратила свої погони і розпрощалась з улюбленим заняттям. Тепер все стало інакше і він абсолютно не уявляє, яким шляхом йти далі. Однозначно, що тепер життя буде розвиватися в зовсім іншому напрямку. Через режим онлайн цей формат найкраще всього дивитися на нашій електронній сторінці.

Примусове лікування завершилося, і тепер перед нашим героєм відкрилася нова сторінка його життя. На жаль, після всіх скоєних безчинств, він виявився на життєвих задвірках. Поліція закрила перед ним свої двері, і навіть мінімальні посади опинилися за межею доступного.

Через вовчий квиток дуже складно знайти бажану роботу. Мрії про владу, положення і величезну кількості грошей несподівано звалилися. Як же бути в такому випадку? Пошуки були завершені, і тепер грізний Карпов знаходиться на посаді простого складського охоронця. Але все дуже швидко змінюється. Він побачив оголошення, згідно з яким ведеться розшук злочинця. За його упіймання обіцяно непогану винагороду. Перебираючи в голові всі можливі варіанти, він раптом згадує, що вже стикався з цією людиною ще під час міліцейської служби.

Це означає, що зваживши всі можливі варіанти і вчинки, він все-таки зможе знайти і зупинити цього лиходія, отримавши при цьому непогану винагороду. Колишня кров знову заграла в його жилах, адже це шанс не тільки заробити, але й довести відвернувшись від нього людям, що таки є сильні волею і цілеспрямовані чоловіки, яким він і є, які ніколи не ламаються ні під якими впливами і вітрами непростих доль. Починається полювання.

Коментарі відвідувачів

загрузка...