загрузка...
Більше в даній категорії: « Земля забуття / Земля забвения
Дивитись серіал Чоловік у мені онлайн Дивитись серіал Чоловік у мені онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Чоловік у мені / Мужчина во мне

  • Оригінальна назва: Мужчина во мне
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Анна Здор , Оскар Кучера , Олексій Барабаш , Андрій Носков , Анна Невська , Катерина Приморська , Дар'я Волга , Валентина Паніна , Галина Петрова , Юліан Балмусов , Тетяна Ляннік , Ольга Кузьміна , Кирило Іванченко , Ілля Блідий , Михайло Хімічев
  • Режисер: Олексій Кирющенко , Сергій Коротаєв , Дмитро Петрунь
  • Сценарист: Лариса Леоненко , Ася Кунявській , Юлія Стрєлкова , Тамара Лисицька , Наталія Меркулова , Ірина Сугачкова
  • Продюсер: Олександр Акопов , Наталія Шнейдерова
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(0 голосів)


У 2011 на російському телевізійному каналі ТВ3 розпочався показ нового серіалу в жанрі комедійної драми. Прем'єра нового серіалу, який отримав назву «Чоловік у мені», відбулася 18 квітня 2011 року на тому ж каналі.

Головною героїнею кіноповісті є молода і успішна жінка Олександра Полянська, роль якої грає актриса Ганна Здор. У Саші життя, на перший погляд, суцільне свято. Вона одружена з гарним і успішним молодим чоловіком. Її подруги, на рідкість, вірні і доброзичливі. Як мовиться, все занадто добре, щоб так довго могло тривати.

Однак все це уявне благополуччя руйнується в одну мить. У день свого тридцятиріччя Саша дізнається, що її коханий і успішний чоловік вже давно зраджує їй. А щоб остаточно добити героїню, автори сценарію в цей же день надають їй можливість дізнатися, що вона втратила роботу. Саме в цей день Сашкові приходить в голову, що всі її відчуття щастя, успіху і безтурботності було, всього лише обманом, ілюзією, міражем. Розчаруванню головної героїні немає межі. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете серіал «Чоловік у мені» дивитися онлайн.

У момент свого прозріння, в Саші відкривається надчутлива здатність бачити своє друге «Я», яке в звичайні хвилини життя ховається в найвіддаленіших куточках людської підсвідомості. Найцікавіше, що це друге «Я», так зване альтер-его, є досить привабливим чоловіком Олександром (Оскар Кучера), що володіє величезною енергійністю та рішучими манерами поведінки.

Спочатку Олександра намагається боротися зі стилем поведінки, який нав'язує їй Олександр, однак, з часом, до неї приходить розуміння, що він проповідує їй саме ті манери і образ вчинків, які вона завжди хотіла мати, але ніколи не наважувалася зробити.
Тепер їй залишається тільки підкоритися волі Олександра і прийняти його правила гри. Подивимося, що з цього вийде.

Коментарі відвідувачів

загрузка...