загрузка...
Дивитись серіал Санта-Лючія онлайн Дивитись серіал Санта-Лючія онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Санта-Лючія / Санта Лючия

  • Оригінальна назва: Санта Лючия
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Юлія Пересільд , Олексій Лонгін , Максим Дрозд , Всеволод Шиловський , Ганна Хількевич , Наталія Гончарова , Олександр Маринич , Анатолій Сміранін (II) , Олексій Колган , Віталій Круглик , Євгенія Бордзиловська
  • Режисер: Володимир Краснопольський , Валерій Усков
  • Сценарист: Олексій Тімм
  • Продюсер: Анатолій Чижиков , Наталія Чижикова , Сергій Куликов
  • Жанр: мелодрама, комедія
Проголосувати
(2 голосів)


Цей фільм складається з цілої низки життєвих  історій і зовсім несподіваних поворотів. Як виявилося, між абсолютно різними людьми може існувати примарний зв'язок, який змушує їх позустрічатися на непередбаченому життєвому шляху. Серіал «Санта Лючія» - це саме той випадок, який здатний привернути увагу чималої глядацької аудиторії. Сюжет буквально наповнений захоплюючими подіями, що не дозволяють відволіктися до самого останнього епізоду. В онлайн даний кінофільм вдається дивитися на нашій сторінці браузера.

На дворі панує жарке літо, що змушує людей поглинати чималі обсяги прохолодних напоїв. По магазинах, розташованим в провінційному містечку, розвозять чергову партію пляшок з питною водою з Італії. Одна з пляшок може ощасливити свого власника, адже під її кришкою знаходиться приз у вигляді автомобіля Феррарі однієї з дорогих моделей. Антон не в собі від розчарування й люті, адже йому не вдається дізнатися про це до того, як вода, що продається його роботодавцями, виявилася у відкритому продажі. Але це лише одна з сюжетних ліній, адже у фільмі знайшлося місце і для дівчини Віки з її братом Пашкою.

Їхній батько, пустивши в хід обман і брехню, викрадає у них папку, в якій знаходяться документи на будинок. Хлопці можуть опинитися на вулиці, тому Пашка йде на крайні заходи і проникає до тата в квартиру. Папку знайти не вдалося, але під руку попалася шкатулка з дрібними коштовностями. В остаточному підсумку, хлопчина опинився під слідством, із загрозою подальшого винесення вироку. У справу втрутилася сама доля, адже Вікторія, з волі простого випадку, придбала в магазині кілька пляшок з цією самою водою. У кінцевому підсумку, саме наша героїня стала явною претенденткою на отримання фантастичного виграшу, у вигляді стильного і дорогого автомобіля. Але на нього «полюють» також інші люди, які явно не збираються поступатися.

Коментарі відвідувачів

загрузка...