загрузка...
Дивитись серіал Джамайка онлайн Дивитись серіал Джамайка онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Джамайка

  • Оригінальна назва: Джамайка
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна, Росія
  • Актори: Людмила Світовит , Дар'я Повереннова , Максим Радугин , Марія Козакова , Олег Треповський , Олена Бондарєва-Рєпіна , Ігор Славинський , Софія Письман , Федір Гурінец , Тарас Готовцев , Олена Баламутова , Михайло Пшеничний , Валерія Чокурашвілі , Оксана Сташенко , Віталій Іванченко , Анна Тамбова
  • Режисер: Олег Масленников , Ігор Забара
  • Сценарист: Григорій Ховрах , Тетяна Гнєдаш
  • Продюсер: Валентин Опалєв , Ігор Соколовський , Олена Косенко (II)
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(8 голосів)


Серіал створений за підтримки телеканалу «Україна» кінокомпанією «Київтелефільм». Його творці визначили його жанр як «авантюрну мелодраму». І хоча фільм знімався в Україні, в ньому знімались і російські актори. Варто відзначити таких відомих людей, як Дар'я Повереннова і Марія Козакова. Одним з режисерів фільму став Олег Масленников. Відвідувачі нашого сайту можуть дивитися цю 90-серійну стрічку в будь-який час. Ми транслюємо серіал «Джамайка» в режимі онлайн, так що його зможуть побачити навіть там, де не ретранслюється телеканал «Україна».

У людей старшого покоління слово «Джамайка» асоціюється з чудовою піснею у виконанні незабутнього Робертіно Лоретті. Це був абсолютний хіт 60-х років минулого століття, та й до цього дня вона вражає своєю експресією і силою голосу молодого в ті часи виконавця.

У цього виконавця є і інші пісні, але ця стала його візитною карткою і зробила його зіркою навіть на території Радянського Союзу, куди рідко проникала іноземна музика. Пісня популярна і сьогодні, так що не дивно, що творці фільму взяли таку назву.

Фільм оповідає про вічні проблеми пошуку любові, суперництва, нелегкого творчого шляху дівчини, яка володіє безсумнівним талантом, але у світі сучасного шоу-бізнесу довго не може пробити собі дорогу. Глядачам доводиться спостерігати тільки зовнішню сторону цього світу, і може здатися, що життя зірок екрану являє собою суцільне свято, а талант завжди знайде шлях до слави.

Насправді все далеко не так райдужно, і кількість дійсно талановитих людей, безжалісно викинутих з цього бізнесу через свої принципи, на кілька порядків більше, ніж тих, хто зміг домогтися успіху. Втім, шоу-бізнесу зовсім не потрібно стільки зірок, скільки існує людей з потенціалом. Масова культура зовсім не передбачає високі творчі стандарти, і це також є одним з визначальних чинників.

Коментарі відвідувачів

загрузка...