загрузка...
Дивитись серіал Умови контракту онлайн Дивитись серіал Умови контракту онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Умови контракту / Условия контракта

  • Оригінальна назва: Условия контракта
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Олена Веліканова , Кирило Сафонов , Наталія Рудова , Марина Куделинська , Наталія Данилова , Людмила Титова , Артем Осипов , Ігор Гудєєв , Юрій Сазонов , Любов Тихомирова
  • Режисер: Ігор Мужжухін
  • Сценарист: Алла Гусєва , Олена Ласкарева , Яна Райська
  • Продюсер: Михайло Широков , Ольга Манеева
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(33 голосів)


Новий російський серіал «Умови контракту» розповідає про те, на що готова піти дівчина заради допомоги своїй сестрі. Фільм вийшов недавно на Першому каналі, а виробництвом займалася компанія «Артлайн» у співпраці з «Літо продакшн». Цю мелодраму цікаво дивитися насамперед завдяки гарному реалістичному сценарію і прекрасній грі акторів.

Головна героїня картини Маша Павлова готується до найважливішої події свого життя - власного весілля. У неї прекрасний наречений Віктор - позитивний, надійний і непитущий чоловік, так що Маша сподівається на спокійне щасливе життя з коханим. Але перед самим весіллям трапляється нещастя.

Молодша сестра Маші, якій доручена важлива місія - прикрасити банкетний зал, в якому буде проходити весільне гуляння, несподівано втрачає свідомість і падає зі сходів. Її терміново везуть в лікарню, і через деякий час лікарі ставлять страшний діагноз - рак мозку. Операція, яку потрібно зробити якомога швидше, коштує 10 тисяч доларів, за мірками маленького провінційного міста - ціле багатство.

Маша звертається до свого нареченого Віктора, але розважливий і розсудливий хлопець говорить їй, що дістати такі гроші - абсолютно нереальна затія. Звичайно, можна продати квартиру, але оскільки шансів на одужання Каті досить мало, то це буде неправильним кроком, і він на це не піде.

Маша розуміє, що такі великі гроші вона зможе знайти тільки в столиці. Дівчина їде до Москви з метою роздобути потрібну суму і, у що б то не стало, допомогти своїй сестрі. Готова на все дівчина погоджується стати сурогатною матір'ю для багатої бездітної пари. На час вагітності вона поселяється у них в будинку, і тут відбувається багато різних подій, які дуже змінять життя Маші Павлової. Їй належить зіткнутися із зневажливим ставленням до себе з боку своєї господині, а батько майбутньої дитини стане надавати їй знаки уваги ...

Коментарі відвідувачів

загрузка...