загрузка...
Дивитись серіал Висяки 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Висяки 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Висяки 1,2 сезон

  • Оригінальна назва: Висяки
  • Рік: 2008
  • Країна: Росія
  • Актори: Едуард Флеров , Наталія Просвєтова , Андрій Вальц , Олена Лагута , Олена Сердюкова , В'ячеслав Молоков , Рауль Ганеев , Юлія Цібульнікова , Михайло Жигалов , Раїса Рязанова , Олена Казарінова , Михайло Тощев , Денис Філімонов , Валерій Жуков , Ігор Черемовскій , Сергій Каплунов , Антон Капанін , Сергій Іволоці , Елена Денисенко , Анатолій Зав'ялов , Ольга Турутіна
  • Режисер: Олександр Калугін
  • Сценарист: Лариса Івкіна , Ольга Савіна, Лара Садовська , Тетяна Арцеулова , Анна Суворова
  • Продюсер: Сергій Сендик , Олександр Боковиков
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(3 голосів)


Детективний серіал присвячений нерозкритим справах, які були колись повернені з архіву з формулюванням «за нововиявленими обставинами». Фільм був знятий компаніями «Максимус» і «Продюсерський центр Піраміда» і вперше вийшов на екрани у березні 2008 року. На нашому сайті глядачі можуть дивитися його з максимальним комфортом. Серіал «Висяки» ми транслюємо онлайн індивідуально для кожного глядача.

Незважаючи на те, що правоохоронні органи мають у своєму розпорядженні багатий арсенал засобів для розкриття злочинів, далеко не завжди вдається розкрити ту чи іншу справу. Таким чином, вона ніби повисає в повітрі, і на професійному жаргоні називається «висяк».

Зазвичай ці справи довгі роки порошаться в архіві, і багато хто так і не дочекаєтсья свого часу. Але буває й так, що при випадку в процесі роботи над іншими справами несподівано відкриваються нові обставини, які дають підставу повернути таку справу на дослідування. Розкриття таких справ є предметом особливої ​​гордості тих, кому це вдається, адже закриваючи справу за недостатністю доказів слідчий як би розписується у власному безсиллі перед злочинцем, а тут з'являється шанс на те, що справедливість восторжествує і винні будуть покарані відповідно до закону.

Серіал присвячений саме таким справам, які одного разу були здані в архів, але після появи нових відомостей їх було вирішено повернути. Слідство у таких справах представляє певні труднощі, оскільки багато часу пройшло, багато обставин можуть стертися в пам'яті людей, які колись проходили по ним в якості свідків і потерпілих.

Робота з такими справами вимагає не тільки високого професіоналізму, а й хорошої інтуїції, пам'яті, і герої серіалу неодноразово продемонструють наявність у себе цих якостей. В основному на кожну справу у фільмі відводиться по дві серії.

Коментарі відвідувачів

загрузка...