загрузка...
Дивитись серіал Порцелянове весілля онлайн Дивитись серіал Порцелянове весілля онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Порцелянове весілля / Фарфоровая свадьба

  • Оригінальна назва: Фарфоровая свадьба
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Наталія Вдовіна , Віктор Раков , Галина Польських , Віктор Проскурін , Тетяна Догілєва , Марія Звонарьова , Ігор Золотовицький , Катерина Малікова , Олександра Урсуляк , Анна Старшенбаум , Олександр Семчев , Володимир Качан , Марія Іващенко
  • Режисер: Василь Пічул
  • Сценарист: Марія Хмелик , Олена Дежурова
  • Продюсер: Армен Григорян (II)
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(5 голосів)


Кінокомпанія «МГ медіа» випустила новий багатосерійний художній фільм «Порцелянове весілля», прем'єра якого відбулася на українському телеканалі «Інтер» 3 жовтня 2011 року. У фільмі задіяні багато знаменитих і улюблених глядачами акторів. Тим, хто буде дивитися серіал, належить дізнатися про проблеми, які переслідують людей, що прожили разом цілих 20 років. Наш віртуальний кінотеатр запрошує всіх на серіал «Порцелянове весілля» для онлайн перегляду. Ви зможете приступити до перегляду в будь-який зручний час. У міру виходу нових серій вони будуть додані в наш кінозал.

За народною традицією, для різних термінів подружнього життя даються назви, які в якійсь мірі відображають стан відносин у той чи інший період. Найвідомішими поняттями є «Срібне весілля» - 25 років спільного життя, і «Золоте весілля» - 50 років. Проте існує маса різних інших «весіль», і серед них «порцелянове», яке відзначають після 20 років шлюбу. Як відомо, фарфор дуже крихкий матеріал, і назва 20-річного ювілею пов'язано з певною «крихкістю» відносин подружжя в цей період.

Саме 20-річний ювілей весілля наближається у героїв серіалу Ніни та Олега. До нього вони підійшли вже цілком серйозними людьми. Обидва вони лікарі, та й працюють в одній лікарні в Москві.

Проте в їхньому житті все далеко не так просто. Робота лікаря взагалі пов'язана з постійною втомою та стресами. А до всього на сім'ї висять чималі борги. Як водиться, проблем додають і дорослі діти. Іншими словами, звичайна московська родина.

У переддень ювілею спільного життя Олег пропонує Ніні влаштувати свято з даного приводу. Ніна погоджується, але перед самим торжеством вона випадково дізнається про друге, таємне життя свого чоловіка. Жінці належить прийняти ряд непростих рішень, щоб позбутися відразу від проблем. Глядачам доведеться спостерігати за діями героїв, які підійшли до дуже непростого періоду свого життя.

Коментарі відвідувачів

загрузка...