загрузка...
Більше в даній категорії: « 3S Press-клуб 6 кадрів / 6 кадров »
Дивитись 4 весілля онлайн Дивитись 4 весілля онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

4 весілля / 4 свадьбы

  • Оригінальна назва: 4 весілля
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(13 голосів)


У 2011 році редакторська група телевізійного каналу «1+1» приступила до зйомок нового проекту, знятого в жанрі інформаційно-розважальної передачі. Вести нове шоу, яке отримало назву «4 весілля» («4 весілля») буде популярна ведуча ранкового шоу телевізійного каналу Сіті Анна Бока, яка напевно знає все про весільні традиції цього незабутнього свята.

Всі знають без пояснень, що весілля - це одна з найбільш хвилюючих подій у житті кожної людини, яка планується заздалегідь. Будь-яка дівчина скаже вам про це. Як заявили організатори нового проекту, тепер у будь-якої української дівчини з'явився унікальний шанс. Тепер твоє власне весілля, продумане до дрібних деталей побачать не тільки запрошені на торжество родичі та друзі, а й багатомільйонна аудиторія телеглядачів каналу «1 +1».

Не зайвим буде сказати, що наприкінці проекту переможці шоу отримають головний приз - можливість провести незабутній медовий місяць у п'ятизірковому готелі одного з найромантичніших куточків нашої планети. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете передачу «Чотири весілля» дивитися онлайн.

За форматом програми, в кожному шоу за головний приз боротимуться чотири наречені. Однією з умов проекту є обов'язкова присутність на весіллі трьох наречених-конкурентів по програмі.

Вони якраз після кожного торжества і будуть оцінювати ступінь оригінальності і підготовленості шлюбного торжества. Після цього, виставлені ними оцінки будуть в прямому ефірі оголошені всім учасникам конкурсу.

В результаті, після четвертого весілля, будуть підведені остаточні підсумки шоу і визначена найромантичніше і оригінальне весілля. Критерієм, що визначає успішність весілля, буде не кількість вкладених в нього коштів, а загальна атмосфера радості і веселощів, що панує на ньому.

Коментарі відвідувачів

загрузка...