загрузка...
Дивитись передачу ТЕТ 2.0 онлайн Дивитись передачу ТЕТ 2.0 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

ТЕТ 2.0

  • Оригінальна назва: ТЕТ 2.0
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Нік, Ріс, Джейн
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ТЕТ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(2 голосів)


Нове шоу телеканалу ТЕТ називається просто «ТЕТ 2.0», але концепція його вельми цікава і незвичайна. Назва шоу пов'язане з звичаєм розробників програмного забезпечення давати версіями своїх продуктів номера. Причому перша цифра змінюється в тому випадку, якщо нова версія є чимось принципово новим і являє собою якісний стрибок у розвитку продукту. Таким чином, тим, хто буде дивитися передачу, належить зануритися в сучасний світ інтерактивного телебачення, де діють інші закони. Наш сайт запрошує всіх на шоу «ТЕТ 2.0», яке при онлайн перегляді набуває ще одну важливу якість - його можна подивитися в будь-який зручний для вас час. Також у нас ви не побачите настирливої ​​реклами, якою переповнений телевізійний ефір.

Мабуть, кожен телеглядач мріє про те, щоб самому вирішувати, які телепередачі будуть демонструватися на його улюбленому телеканалі. Часом набір телепередач, який пропонується глядачеві «за замовчуваням», абсолютно не відповідає його смакам, і глядачеві доводиться або перемикати канал, або дивитися те, що є.

Нове шоу «ТЕТ 2.0» має інтерактивний формат і тут вирішувати, які передачі дивитися, будуть ведучі і телеглядачі.
Чималий інтерес представляють і троє ведучих шоу, одна дівчина і два хлопці. Дівчину звуть Джейн, вона киянка і навіть є чемпіонкою України з легкої атлетики. Другий ведучий на ім'я Рос виріс у Львові. Він творча особистість, був організатором арт-проектів «Геометрія думок» і «Скандальний цех».

Рос має бажання додати динаміки глядачам телеканалу. Нік, третій ведучий, народився в Харкові, але пізніше переїхав до Києва. Поступово він відкрив в собі артистичний талант, а пізніше став телережисером. Нік є актором одного з театрів, любить кататися на роликах і ковзанах, а також він завзятий велосипедист.

У ході шоу ведучі розповідатимуть глядачам тільки про ті проблеми, які хвилюють сучасну молодь. Також глядач побачить репортажі з різних цікавих молодіжних заходів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...