загрузка...
Більше в даній категорії: Кровинушка »
Дивитись серіал Байки Мітяя онлайн Дивитись серіал Байки Мітяя онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Байки Митяя / Байки Мітяя

  • Оригінальна назва: Байки Митяя
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія, Україна
  • Актори: Микола Добринін, Олексій Смолка, Михайло Романов, Віктор Андрієнко, Віктор Сарайкін, Олександр Ігнатуша, Євген Кошовий, Єгор Крутоголов, Юрій Крапов, Ольга Радчук
  • Режисер: Олексій Кирющенко
  • Сценарист: Андрій Яковлев, Юрій Костюк, Андрій Ільков
  • Продюсер: Володимир Зеленський, Андрій Яковлев, Сергій Шефір
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(20 голосів)


Серіал «Байки Мітяя» є новим комедійним проектом студії «Квартал-95». Зйомки проекту стартували 1 червня 2011 року. Режисером картини є Олексій Кирющенко. Сценарій до фільму написав Юрій Пойманов. Продюсерами проекту стали Володимир Зеленський, Сергій Шефір та Андрій Яковлев. У ролі Мітяя знявся Микола Добринін. Серіал представляє собою ланцюжок історій, заснованих на сюжеті відомого проекту «Свати». Дивіться новий комедійний багатосерійний фільм «Байки Мітяя» на нашому сайті в режимі онлайн.


Дивний і незграбний сусід великої родини, який з'явився в третьому сезоні «Сватів» тепер став головною дійовою особою. Мітяй - ледачий і слабохарактерний, але, тим не менш, він є дуже добрим персонажем, який настільки полюбився аудиторії, що йому вирішили присвятити не менш цікаву історію, ніж «Свати».

Ця людина є невиправним романтиком і оптимістом. До того ж він чудовий оповідач і абсолютно невгамовний фантазер. По суті, такі риси характеру є його єдиним багатством, яке він встиг нажити за весь час проживання в невеликому селищі Кучугури.

Мітяй дуже часто потрапляє в різні незручні ситуації, і кожен раз, щоб викрутитися, він розповідає своєму співрозмовникові якусь байку з власного життя.

Однак байка таки залишається байкою, так що навіть частки правди в ній виглядають чимось нереальним. Ось так і виходить, що Мітяй і в секретних військах служив, і на Місяць літав ще до американців, і радіо він придумав, і був солістом групи "Ласкавий Май", і був водієм у Брежнєва і так далі. Вірити його розповідям чи ні - справа ваша, але сам Мітяй клянеться, що все розказане ним - чистісінька правда.
Кожна серія - це нова історія, де знімаються не тільки нові актори, а й відомі зірки шоу-бізнесу і спорту, тобто люди, які до кінематографа мають лише непряме відношення.

Коментарі відвідувачів

загрузка...