загрузка...
Дивитись 20 років без любові онлайн Дивитись 20 років без любові онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

20 лет без любви / 20 років без любові

  • Оригінальна назва: 20 лет без любви
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Анастасія Задорожна , Марина Петренко , Андрій Чадов , Володимир Симонов , Марія Шукшина , Дар'я Михайлова , Анатолій Журавльов , Ілля Любимов
  • Режисер: Олексій Рудаков
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Надія Соловйова , Римма Шульгіна
  • Жанр: драма
Проголосувати
(15 голосів)


Можна багато років жити у брехні і навіть не підозрювати про те, що люди, які знаходяться поруч і зовсім не здаються сторонніми, весь цей час лише вміло приховували правду. Звичайно, на це може бути цілий ряд причин, але ж так не хочеться ні в що вірити, коли раптом дізнаєшся правду. Про дуже складні ситуації, розповість серіал «20 років без любові», сюжет якого побудований на людських життях, з їх переживаннями і нерозумінням, пошуком щастя і гіркотою від розлук. У фільмі, його творці наочно відобразили, якою непередбачуваною і сумною може бути правда, про яку іноді краще просто нічого не знати. Дивитись в онлайн цей захоплюючий телевізійний проект можна на сторінках нашого інтернет ресурсу.

За плечима залишилося двадцять років життя. Стільки всього було побачено і пройдено. А скільки всього ще має бути, адже життя тільки починається. І як в цьому віці розуміти, що ті люди, які весь цей час були поруч, твої батьки, просто не мають до тебе жодного стосунку і є сторонніми для тебе?

У фільмі йдеться про двох головних героїнь із сумними життєвими історіями. Ці дівчата молоді і привабливі. Одна з них є дочкою олігарха і власником досить великого і популярного концерну, а друга, є простою дівчиною, яка проживає в провінційному містечку Приморську.

Приходить день, який раз і назавжди змінює все їнхє попереднє життя. Їх обплутує клубок інтриг, вони знаходяться в центрі обману і постійно стикаються зі зрадою. Вони не знають, що буде далі і як поступити в настільки несподівану для кожної з них ситуацію. 

Можна просто почати все з самого нуля і перекреслити своє минуле, або ж залишитися у вже звичному світі. Ось тільки дівчата навіть здогадатися не можуть про те, що вибір вже давно зробили без їх відома і тепер їм залишається тільки чекати подальшої розв'язки.

Коментарі відвідувачів

загрузка...