загрузка...
Дивитись серіал Шаповалов / Шапіто онлайн Дивитись серіал Шаповалов / Шапіто онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Шаповалов / Шапіто

  • Оригінальна назва: Шаповалов / Шапито
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олександр Балуєв , Євген Пронін , Катерина Стриженова , Валерій Баринов , Наталія Лесниковська , Микола Сердцев , Олександр Кузнєцов , Михайло Скачков , Дмитро Буренков , Олександр Сергєєв (IV)
  • Режисер: Ілля Максимов (II)
  • Сценарист: Олександр Пронін (II) , Юрій Рогозін
  • Продюсер: ----
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Досвідчені і грамотні співробітники міліції користуються популярністю не тільки в межах свого відділу або ділянки. Їхня допомога досить дорого коштує серед самих звичайних людей, яким з тих чи інших причин доводиться розбиратися з різними ситуаціями. Серіал «Шаповалов» знайомить телеглядачів з діяльність успішного оперативника, якому вирішили дати на виховання юного випускника юридичного факультету з незрозумілою кличкою - Гусь. Ось і доводиться досвідченому співробітнику міліції уживатися з молодим і амбіційним хлопцем, який має досить посередні практичні вміння, які він намагається компенсувати своїми теоретичними знаннями. Дивитися цей фільм можна на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Крім свого основного заробітку, одержуваного від діяльності оперативного співробітника столичного ОВС, Юрій Шаповалов отримує досить непоганий прибуток від приватних розслідувань.
Його знають як досвідченого фахівця, здатного допомогти у вирішенні різних, досить складних питань. Саме тому до нього звертаються, як знайомі, так і інші люди, які чули про ефективність та результативності методів даного співробітника міліції. Сам він береться далеко не за кожну роботу, адже перед тим як дати остаточну відповідь, Юрій оцінює, як професійну, так і фінансову сторону питання.

Він ніколи не візьметься за справу, яка здасться йому нецікавою або сильно простою. Не змушує нудьгувати як трудова діяльність, так і особисте життя, адже Шаповалов користується досить великою популярністю серед представниць жіночої статі. Мова йде не тільки про його тривалий роман з дружиною заможного підприємця, який проводить велику частину часу за кордоном, а й про багатьох інших швидкоплинних захоплення. Ось тільки все змінюється, коли гине його дружина і залишає на йому піклування п'ятнадцятирічну дочку.

Коментарі відвідувачів

загрузка...