загрузка...
Дивитись серіал Колір полум`я онлайн Дивитись серіал Колір полум`я онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Колір полум`я / Цвет пламени

  • Оригінальна назва: Цвет пламени
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Глафіра Тарханова , Анна Самохіна , Олександр Половців , Ілля Алексєєв , Наталія Ткаченко , Валерій Дегтяр , Володимир Глазков , Лариса Мальована , Катерина Новікова , Олексій Федотов , Вікторія Сімуткіна, Вікторія Глухих , Єгор Барт, Ліза Севельєва, Антоніна Ушіна
  • Режисер: Ігор Москвітін
  • Сценарист: Інна Свеченовська
  • Продюсер: Юлія Соболевська , Андрій Каморін
  • Жанр: драма, містика
Проголосувати
(7 голосів)


«Колір полум'я» - драматичний серіал для всієї родини. Описувані дії в сучасній сазі розповідають про життя цілого покоління сім'ї Броницьких. Події охоплюють двадцять років життя багатих на події і благополучних людей. Сім'я настільки щаслива і добропорядна, що їм можна тільки побажати, щоб це тривало вічно, але, як виявилося всьому приходить кінець. Ось так і в родині Броницьких відбулася подія, яка і стала тією переломною точкою, яка призвела до трагічних наслідків.

Переломний момент стався тоді, коли Вадим, член сім'ї Броницьких і генетик, створив за допомогою наукового експерименту людину, а точніше дівчинку Аліну. Це маленьке і миле створіння наділена неймовірними здібностями, що й зіграло велику роль у подіях, що сталися з сім'єю.
Щоб дізнатися, що ж саме відбулося і які трагічні і таємничі події супроводжували появу Аліни в родині Броницьких потрібно подивитися серіал «Колір полум'я» онлайн і самому переконатися, що не все триває вічно.

Центральною фігурою серіалу є все та ж дівчинка Аліна та її нелегка доля. Аліна розумна і красива дівчинка, але разом з тим, вона носій сили, яка творить як зло, так і добро. Аліна невинна і, як ангел у плоті допомагає приреченим хворим позбутися недуг, з'явившись їм, як остання надія і ключ до порятунку.

Вона приносить своїм прийомним батькам багатство і славу і є зразком слухняності. Але вона і несе в собі частинку зла, приносячи загибель всім, хто в неї закохався.

Аліна дуже страждає від усвідомлення своєї природи і намагається задавити в собі те чудовисько, що виривається назовні. Вона проходить довгий і тернистий шлях, повний тяжких випробувань і мук совісті, але в підсумку знаходить свою справжню любов. Сюжет серіалу дуже гостро виявляє проблему боротьби з самим собою і, до яких наслідків вона може призвести, а реалістична гра акторів змушує на мить перегляду повірити в істинність подій.

Коментарі відвідувачів

загрузка...