загрузка...
Дивитись серіал Чорні вовки онлайн Дивитись серіал Чорні вовки онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 Ярослав 18.08.2013, 13:13
Александр Безруков...побо ьше бы с ним таких сериалов..
Цитата
 

Чорні вовки / Черные волки

  • Оригінальна назва: Черные волки
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Безруков , Олександр Коршунов , Дар'я Мороз , Володимир Юматов , Володимир Капустін (II) , Олександр Голубєв , Дмитро Мухамадеев , Анатолій Кот , Євген Сєров , Євген Антропов
  • Режисер: Дмитро Константинов
  • Сценарист: Дмитро Константинов
  • Продюсер: Олексій Мойсеєв (II) , Давид Дишдишян , Левон Манасян , Армен Арутюнян-Єлецький , Баграт Челабян
  • Жанр: кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


У 2011 році творчий колектив кіностудії «ДТ Продакшн» закінчив роботу над новим гостросюжетним серіалом, який був знятий режисером Дмитром Константіновим за його власноруч написаним сценарієм. Серіал «Чорні вовки», а саме так був названий новий проект, з'явиться на Першому телевізійному каналі 17 жовтня цього року. Якщо ви прихильник кримінальних драм з гострим сюжетом, то цілком комфортно можете дивитися цю історію в стінах нашого онлайн кінотеатру.

Сюжет кримінального серіалу розгортається в провінційному місті Ярославлі. Не так давно закінчилася страшна війна, і жителі міста ще страждають від розгулу всіляких бандитських угруповань.

Головний герой восьмисерійної саги капітан карного розшуку Павло Хромов був несправедливо засуджений на вісім років за злочин, який він не скоював. Роль слідчого Хромова звично якісно виконав відомий російський актор Сергій Безруков.
Відсидівши призначений термін, Хромов повертається в рідне місто, охоплений бажанням знайти того, хто реально скоїв злочин, а також тих, хто його підставив.

Однак вдома його чекала ще одна біда. Його рідна сестра Ліза була по-звірячому вбита бандитами, що входять в організоване злочинне угруповання, що носить назву «Чорні вовки». Таку назву вони отримали за манеру залишати на місці скоєння злочину вовчі голови. Не витримавши смутку, передчасно помирає мати Хромова.

Тепер Павлу не залишається іншого виходу, як користуючись своїм талантом сищика, виявити і знешкодити банду злочинців, які вже давно тримають у страху весь Ярославль. А, крім того, йому необхідно повернути своє чесне ім'я співробітника карного розшуку, адже він цілком обгрунтовано підозрює, що Чорні вовки, вбивство його рідної сестри й власне несправедливе звинувачення є ланками одного кримінального ланцюга.
Для цього він вживає ряд не зовсім стандартних вчинків, які, втім, виявляються по-справжньому ефективними.

Коментарі відвідувачів

загрузка...