загрузка...
Дивитись серіал Карамель онлайн Дивитись серіал Карамель онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Карамель

  • Оригінальна назва: Карамель
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Алла Юганова , Ольга Тумайкіна , Олександр Константинов , Віктор Добронравов , Михайло Поліцеймако , Ліза Мартінес , Ольга Єфремова , Кирило Рубцов , Олександр Шпагін
  • Режисер: Флюза Фархшатова , Уланбек Баяліев
  • Сценарист: Анна Михалева , Дмитро Курилов , Павло Касаткін, Олена Глазова, Дмитро Новосьолов (II)
  • Продюсер: Роман Єлістратов , Вадим Потапов (II)
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(10 голосів)


Серіал «Карамель» вийшов на телеекрани на початку листопада 2011 року. Тим, хто не зміг подивитися початкові серії по телебаченню, наш сайт допоможе заповнити цю прогалину. Серіал «Карамель» є в репертуарі нашого онлайн кінотеатру, де глядач може вільно вибирати епізод і переглядати його у зручний для себе час.

Проблема розуміння між чоловіками і жінками була і залишається актуальною. В силу різниці в принципах мислення часом навіть найближчі люди не в змозі зрозуміти один одного. Це і породжує численні проблеми у взаєминах і часто призводить до того, що люди, які люблять один одного, не можуть ужитися, і змушені розлучитися. Але часто проблеми виникають на самому початку відносин, коли симпатичні один одному люди замість того, щоб будувати відносини, змушені постійно їх з'ясовувати, що обом приносить страждання.

Анна була наївною і довірливою дівчиною. Вона, як і всі, мріє знайти справжнє кохання, хорошу роботу і знайти таким чином своє щастя. Але, як і багато жінок, Анна не розуміє чоловіків, через що вона часто ставати жертвою обману і дуже страждає від цього. Проте Ганні пощастило. Одного разу вона зустріла незнайому жінку, і та дала їй чарівну карамель.

Варто тільки розкусити цю цукерку, як Анна починає читати думки оточуючих чоловіків. Почавши застосовувати свої нові здібності на практиці, Ганні доводиться часто чути багато чого такого, що її тішить, але не менше в чоловічих думках і неприємного, і навіть огидного для жінки.

Здавалося б, маючи таку прекрасну можливість «бачити наскрізь» цих негідників-чоловіків, можна без зусиль знайти того, чиї помисли будуть чисті, і з ким можна без побоювання пов'язати свою долю. Однак виявилося, що не завжди потрібно читати чужі думки, так як від цього можуть статися неприємності. Глядачам належить дізнатися, чи піде на користь Ганні її несподіваний чарівний дар, отриманий від таємничої незнайомки.

Коментарі відвідувачів

загрузка...