загрузка...
Дивитись серіал Зустрічна течія онлайн Дивитись серіал Зустрічна течія онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зустрічна течія / Встречное течение

  • Оригінальна назва: Встречное течение
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Ігор Ботвін , Марія Капустинська , Дмитро Луговкін , Михайло Разумовський , Юрій Агейкін , Ярослав Іванов , Євгенія Ігумнова , Вадим Сквирський , Анна Фоміна , Геннадій Алімпієв , Олександр Роніс , Наталія Височанський , Вадим Романов , Олексій Федькин
  • Режисер: Кирило Капіца
  • Сценарист: Олексій Каранович , Ігор Осипов , Светослав Пелішенко , Іван Мілов
  • Продюсер: Юрій Сапронов , Андрій Смирнов (IV) , Дмитро Месхієв
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(9 голосів)


Замовником нового детективного серіалу «Зустрічна течія» є канал RWS. Основні дії серіалу відбуваються в Санкт-Петербурзі, з його незліченними каналами, ріками, мостами і Фінською затокою. Головним героєм телесеріалу є старший сержант міліції Ігор Волошин, якого відрядили в Петербург для допомоги місцевому відділенню водної міліції.

Ігор опинився в абсолютно нових для себе умовах, проте намагається не вдарити в бруд обличчям і заслужити повагу командира групи, капітана Марініна, і добитися приязні третього учасника загону - чарівної Оксани, яка володіє рідкісними навичками злому сейфів.

Кожна серія проекту - це окрема історія, яка розповідає про розслідування нашими героями чергового злочину. Їм належить зіткнутися з потопельником, який вирішив поквитатися зі своїми вбивцями, знайти взаєморозуміння з єдиним свідком злочину - собакою, і врятувати своє улюблене місто від череди отруєнь.

Життя у наших героїв насичене не тільки службовими буднями і турботами, а й особистими проблемами і переживаннями, і у них немає ні одного дня, який би не пройшов без чергового пригоди. Несподівані повороти сюжету, тонка гра акторів і заплутані історії не залишать байдужим навіть найвибагливішого глядача.

Серіал представляє собою якусь суміш детектива, комедії і мелодрами. У планах творців - зйомки восьми серій, які триватимуть до жовтня. Як сказав продюсер проекту Михайло Вавилов, серіал специфічний, оскільки більшість зйомок проходитиме не в інтер'єрі, а на вулиці. Автори телесеріалу проявили деяку сміливість у виборі тематики, адже до цього часу, російський глядач про роботу водних поліцейських не знав практично нічого.

Коментарі відвідувачів

загрузка...