загрузка...
Дивитись шоу Все буде добре онлайн Дивитись шоу Все буде добре онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+3 #3 варвара 18.03.2014, 16:36
Дивлячись вашу передачу можна подумати, що молоко росте на дереві ,а м"ясо на асфальті. Дуже гарні побажання, дуже гарні пропозиції. Таке враження що качати прес та ходити в спа салони, винести мусор - саме головне в житті коної жінки. А що ви запропонуєте жінкам які живуть в селі . Якщо жінка має три корови, четверо поросят, 50 курей, гуси, індики , троє дітей та гекрар городу й ще ходить на роботу? Які маски ви їй запрпонуєте і коли їх робити. Підйом в 6 ранку, відбой в 23 вечора. А то дивлячись вашу передачу складається враження що на перефирії жінок зовсім немає. Дайте вашого коксультанта на тиждень в село , не на відпочинок, а з загрузкою по повній програмі і лишніх кілограмів не буде. Доречі- за сміттям машина не приїздить , а його самим потрібно десь подіти.А то подивишся-сканд ал бо чоловік сміття не виніс. Не бачили ви жінки з передачі смаленого вовка.
Цитата
 
 
0 #2 Галина 17.03.2013, 00:27
Шановна Надіє, якщо можна, мені необхідно з Вами поспілкуватися. Я думаю,що Ви зможете мені допомогти знайти вихід у житті. Дуже захворів син. Не знаю, що робити.Є надія на зустріч з Хаялом Алікперовим. Чи можливо це? Сину 21 рік.Прийшло з невідкіля тяжка форма цукрового ДОПОМОЖІТЬ,прош у . Галина.
Цитата
 
 
+5 #1 Ольга 11.08.2012, 22:32
Анита,покажите пожалуйста упражнения для вистибюлярного аппарата при ДЦП
Цитата
 

Все буде добре

  • Оригінальна назва: Все буде добре
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Надія Матвєєва
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(71 голосів)


Є цілий ряд різних телевізійних проектів, розрахованих безпосередньо на цільову аудиторію глядачів, адже кожна людина цікавиться різними областями і сферами діяльності, тому сучасним кінематографом і діячам медіа світу доводиться підлаштовуватися для того, щоб утримати лідируючі позиції в настільки стрімко розвиваючому напрямку. Ось і передача «Все буде добре!» Стала саме таким форматом, розрахованим на прекрасних представниць нашого світу. 

Але не потрібно думати про те, що передача не буде цікава чоловікам, адже кожна рубрика - це набір найрізноманітнішої інформації. Ведучі розкажуть про те, як потрібно готувати смачні страви, стежити за сімейним бюджетом, спілкуватися з рідними людьми, як здійснити пошук гідного чоловіка, зберегти своє здоров'я, красу і не відставати від стильних тенденцій модного світу. Це лише менша частина тих питань, про які будуть оповідати знавці своєї справи.

Роль ведучої проекту дісталася Надії Матвєєвої, знайомої багатьом слухачам сучасної радіохвилі. Вибір припав саме на неї, адже ця жінка здатна з легкістю зайняти місце подруги і порадниці, вона володіє значним подружнім досвідом, є гостинною, розумною і кмітливою господинею, самостійною жінкою, не обділеною почуттям гумору.

Але, не менш важливою рисою її характеру можна вважати щире бажання надати підтримку іншим, оточуючим її, людям. Кожна рубрика розкривається своїми зірковими експертами, серед яких доведеться опинитися численним улюбленцям публіки. Вони відмінно знають, як саме потрібно поводитися в різних ситуаціях і моментах цього непростого сучасного життя. Їхня допомога буде дійсно незамінною.

Коментарі відвідувачів

загрузка...