загрузка...
Дивитись серіал Ящик Пандори онлайн Дивитись серіал Ящик Пандори онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ящик Пандоры / Ящик Пандори

  • Оригінальна назва: Ящик Пандоры
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Дмитро Пєвцов , Вікторія Ісакова , Каріна Разумовська , Костянтин Милованов , Данила Пєвцов, Тетяна Черкасова , Ольга Волкова , Володимир Гостюхін , Любава Грешнова , Михайло Пшеничний , Аліса Лукшина , Майя Кузьмишина , Саша Дробітько
  • Режисер: Армен Арутюнян-Єлецький
  • Сценарист: Аліна Семерякова , Олена Жукова (VI)
  • Продюсер: Галина Балан-Тимкин , Владислав Ряшин
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


Захоплююча мелодрама від українських майстрів телевізійного кіно не залишить байдужими любителів цього жанру. Це продукт відомої кінокомпанії Star Media, завдяки якій світ побачили багато популярних серіалів. Завдяки нашому сайту глядачі можуть дивитися цей захоплюючий фільм через глобальну мережу. Для вашої зручності серіал «Ящик Пандори» транслюється у нас в режимі онлайн, і кожен глядач таким чином може приступити до перегляду в зручний час.

Як відомо, ящик Пандори відкривати категорично не рекомендується, і горе тому, хто зважиться на такий крок. Так напівжартома називали в родині Ларіонових скриньку, де зберігалися сімейні документи. Вся справа в тому, що у Всеволода і Ганни Ларіонових не було власних дітей, і одного разу вони прийняли рішення усиновити відразу трьох.

Всеволод працював лікарем у дитячому будинку, і коли в їх з Ганною сім'ї з'явилися діти, вони переїхали в інше місто, де ніхто нічого не знав про те, що діти їм не рідні. Свідоцтва про усиновлення лежать в тій самій скриньці, і подружжя зовсім не прагнули розповідати дітям правду, оскільки абсолютно справедливо вважали, що навряд чи цей мул піде їм на користь.

Прийомні батьки прекрасно знали, що одного разу все-таки доведеться все розповісти, але весь час відкладали непросту розмову на потім. Минуло багато років, діти виросли, а їх прийомна мати, яку вони вважали своєю, померла. Вдівець Всеволод взагалі вирішив, що хай це залишиться таємницею - так буде краще для всіх. Але одного разу ящик Пандори був відкритий, і діти дізналися про своє походження. Тепер їм стало зрозуміло, чому вони не схожі ні на батьків, ні один на одного.

Сталося те, чого побоювалися їх батьки, які завжди ставилися до них як до рідних дітей - серед дружних до цього, брата і двох сестер стався розкол. Можливо, ці документи слід було знищити, але тепер кожному доведеться навчитися якось жити з тим, що вони дізналися про себе і свою сім'ю.

Коментарі відвідувачів

загрузка...