загрузка...
Дивитись серіал Круті береги онлайн Дивитись серіал Круті береги онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 Demetria 13.11.2018, 21:15
I have noticed you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply
search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

My blog ... BestWillis: https://MightyFrederic.blogspot.co.uk
Цитата
 
 
+1 #1 naruto 12.04.2012, 18:50
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 

Круті береги / Крутые берега

  • Оригінальна назва: Крутые берега
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Ксенія Алфьорова, Олексій Кравченко, Ігор Ліванов, Раїса Рязанова, Ольга Чудакова, Наталія Худякова, Данило Бєлих, Євген Міллер, Олена Захарова, Галина Коньшина
  • Режисер: Сергій Борчук
  • Сценарист: Вадим Шахнович , Дмитро Кончаловський
  • Продюсер: Катерина Єфанова , Костянтин Сидоров , Вадим Шахнович
  • Жанр: драма , кримінал
Проголосувати
(8 голосів)


Новий 14-серійний художній фільм «Круті береги» на кримінальну тематику. Зйомки проводилися на замовлення телеканалу Росія кінокомпанією «Вік». У фільмі задіяно багато відомих акторів, а завдяки сценарію від Дмитра Кончаловського та режисурі Сергія Борчукова подивитися серіал буде цікаво кожному глядачеві. «Круті береги» ви зможете побачити онлайн на нашому сайті.

Дія фільму починається з приїзду в рідне місто слідчого з особливо важливих справ Московської прокуратури Ольги Морозової. Мати головної героїні незадовго до цього стала жертвою нападу бандитів, і тепер перебуває у важкому стані. Враховуючи те, що літня жінка потребує постійного догляду, Ольга приймає рішення переїхати зі столиці в провінцію.

Проте, як досвідчений слідчий, Ольга починає сумніватися у версії місцевих правоохоронців про напад з метою пограбування. Проти цієї версії явно свідчать обставини, при яких відбувся напад. Поступово Ольга починає розбиратися в перипетіях життя тихого провінційного міста, в якому дуже активні кримінальні угруповання. Місто сповнене таємниць і загадок, багато з яких мають півстолітню історію.

В ході власних досліджень слідчий Морозова виявляє характерний зв'язок між нападом на її матір'ю і сімейною реліквією Морозових - портсигар часів Великої Вітчизняної війни, який при нападі пропав. Щоб мати можливість проводити розслідування на законних підставах, Ольга Морозова приймає рішення поступити на службу в місцеву прокуратуру, і місцеві правоохоронці з задоволенням беруть на роботу досвідченого слідчого, який працював у столиці. Ользі належить розібратися в сучасних і минулих подіях, пов'язаних з її сім'єю.

Коментарі відвідувачів

загрузка...