загрузка...
Дивитись серіал Круті береги онлайн Дивитись серіал Круті береги онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Круті береги / Крутые берега

  • Оригінальна назва: Крутые берега
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Ксенія Алфьорова, Олексій Кравченко, Ігор Ліванов, Раїса Рязанова, Ольга Чудакова, Наталія Худякова, Данило Бєлих, Євген Міллер, Олена Захарова, Галина Коньшина
  • Режисер: Сергій Борчук
  • Сценарист: Вадим Шахнович , Дмитро Кончаловський
  • Продюсер: Катерина Єфанова , Костянтин Сидоров , Вадим Шахнович
  • Жанр: драма , кримінал
Проголосувати
(8 голосів)


Новий 14-серійний художній фільм «Круті береги» на кримінальну тематику. Зйомки проводилися на замовлення телеканалу Росія кінокомпанією «Вік». У фільмі задіяно багато відомих акторів, а завдяки сценарію від Дмитра Кончаловського та режисурі Сергія Борчукова подивитися серіал буде цікаво кожному глядачеві. «Круті береги» ви зможете побачити онлайн на нашому сайті.

Дія фільму починається з приїзду в рідне місто слідчого з особливо важливих справ Московської прокуратури Ольги Морозової. Мати головної героїні незадовго до цього стала жертвою нападу бандитів, і тепер перебуває у важкому стані. Враховуючи те, що літня жінка потребує постійного догляду, Ольга приймає рішення переїхати зі столиці в провінцію.

Проте, як досвідчений слідчий, Ольга починає сумніватися у версії місцевих правоохоронців про напад з метою пограбування. Проти цієї версії явно свідчать обставини, при яких відбувся напад. Поступово Ольга починає розбиратися в перипетіях життя тихого провінційного міста, в якому дуже активні кримінальні угруповання. Місто сповнене таємниць і загадок, багато з яких мають півстолітню історію.

В ході власних досліджень слідчий Морозова виявляє характерний зв'язок між нападом на її матір'ю і сімейною реліквією Морозових - портсигар часів Великої Вітчизняної війни, який при нападі пропав. Щоб мати можливість проводити розслідування на законних підставах, Ольга Морозова приймає рішення поступити на службу в місцеву прокуратуру, і місцеві правоохоронці з задоволенням беруть на роботу досвідченого слідчого, який працював у столиці. Ользі належить розібратися в сучасних і минулих подіях, пов'язаних з її сім'єю.

Коментарі відвідувачів

загрузка...