загрузка...
Дивитись серіал Джерело щастя онлайн Дивитись серіал Джерело щастя онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Джерело щастя / Источник счастья

  • Оригінальна назва: Источник счастья
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Алеся Пухова , Олександр Павлов (IV) , Ігор Ботвин , Тетяна Лютаєва , Анатолій Котенєв
  • Режисер: Катерина Шагалова
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(0 голосів)


Головній героїні серіалу, роль якої виконала мила Алеся Пухова, доводиться нелегко в цьому матеріальному і іноді дуже підступному світі, де її вічні кухарські старання робити все найкращим і найсмачнішим, обертаються проти неї самої. Плюс до постійних невдач в сфері працевлаштування додаються і неприємності в особистому житті, коли вона знайомиться і закохується в чарівного негідника, зовсім не помічаючи, що її щастя вже давно поруч з нею.

Наша героїня досить хороша і світла дівчина, яка працює в одному місцевому ресторані рідного міста. За що б вона не взялася у неї завжди виходить шедевр. Страви виконані нею пахнуть турботою і любов'ю. Але ось колектив, в якому вона працює, не вселяє довіри. Колеги можуть тижнями готувати їжу на одному і тому ж рослинному маслі та й і м'ясо часто додому крадуть. І ось наша героїня в пошуках нової роботи. Жоден пристойний ресторан її не приймає на цю посаду. Вона дуже проста і дружелюбна, але от підхід до роботи і до продуктів харчування їй слід змінити, якщо вона хоче працювати на «дядю».

Переїхавши до Москви, вона абсолютно випадково зустрічається з хлопцем, який в неї закохується. Але вона ставиться до нього як до друга. І між ними, на думку героїні серіалу «Джерело щастя» бути нічого не може. Сама ж вона закохується в іншого молодого чоловіка, який по суті оцінити її просто не хоче. Вона налаштована до нового залицяльника на всі сто відсотків, а виходить натомість лише двадцять відсотків його уваги. Серіал дуже цікавий, а любителям мелодрам ця кінопрем'єра виявиться до душі.

Коментарі відвідувачів

загрузка...