загрузка...
Дивитись серіал Бригада 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Бригада 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #3 арсен 21.05.2014, 08:35
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) :-x :-x :-x :-x :-x :-x :eek: :eek: :zzz :zzz :P :P :o :sad: :oops: :oops: :-* :-| :D :D :D :D :D
Цитата
 
 
0 #2 юля 08.05.2012, 12:00
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
0 #1 юля 08.05.2012, 11:55
:lol: :D :lol: :D :lol: :D :D :lol:
Цитата
 

Бригада 1,2 сезон

  • Оригінальна назва: Бригада
  • Рік: 2002
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Безруков , Дмитро Дюжев , Павло Майков , Володимир Вдовиченков , Катерина Гусєва , Андрій Панін , Валентина Теличкина , Олексій Кравченко , Олександр Високовський , Олександра Назарова , Микола Єременко (молодший) , Олександр Іншаков
  • Режисер: Олексій Сидоров
  • Сценарист: Олексій Сидоров , Олександр Велединський , Ігор Порубльов
  • Продюсер: Олександр Іншаков , Олександр Акопов , Анатолій Сивушов , Валерій Тодоровський
  • Жанр: кримінал, драма
Проголосувати
(13 голосів)


В кінці вересня 2002 року в Російському кінематографі відбулося неординарна подія, на екрани країни вийшов серіал «всіх часів і народів» - серіал «Бригада», знятий режисером Олексієм Сидоровим за сценарієм, написаним ним же самим спільно з Олександром Велединським та Ігорем Порублевим.

Серіал, знятий в жанрі бандитської саги, протягом 15-ти серій тримав в напрузі майже всю багато чисельну телеаудиторію не тільки Росії, але і багатьох країн ближнього зарубіжжя. Таке було тільки за часів демонстрації всесоюзного шедевра - «Сімнадцять миттєвостей весни».
Причому талант режисера проявився в чіткому виконанні головного правила будь-якої маркетингової системи - в кінці кожної серії дотримувалася інтрига, яка змушувала з нетерпінням чекати виходу нової.

За сюжетом стрічки, її головний герой Олександр Бєлов повертається додому з армії в самий розпал початку нестримної вакханалії, яка вражає  Радянську імперію перед самим її крахом. Удома він зустрічається зі своїми нерозлучними шкільними друзями: Косом, Бджолою і Філом, які за цей час вже стали бандитами середньої руки і промишляють рекетом на московських ринках. Бєлов дізнається, що його кохана дівчина, не дочекавшись Сашу з армії, стає московської повією.

Кинувшись все вирішити, Бєлов б'є її сутенера, який, як на гріх, є родичем одного важливого оперативного працівника. Так Бєлов наживає собі першого особистого ворога. І тут він вирішує, що чесного життя в нинішній країні бути не може ... Гра акторів дуже переконлива, а їх щира дружба, простота і вірність змушують прощати їм деякі некрасиві витівки.

У процесі перегляду фільму іноді забуваєш, що головними героями фільму є звичайні злочинці, і співчуваєш їх горю і підтримуєш в радості, часом більше, ніж це слід було робити. Якщо вам подобаються кримінальні бойовики, в яких є місце чесності, вірності і любові, рекомендуємо серіал «Бригада» дивитися онлайн.

Коментарі відвідувачів

загрузка...