загрузка...
Дивитись серіал Синдром Фенікса онлайн Дивитись серіал Синдром Фенікса онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Синдром Фенікса / Синдром Феникса

  • Оригінальна назва: Синдром Феникса
  • Рік: 2009
  • Країна: Росія
  • Актори: Ольга Будіна , Георгій (Єгор) Дронов , Іван Іванов (VI) , Роман Мадянов , Олександр Демидов (III) , Каміль Ларін , Галина Польських , Максим Лагашкін , Анна Ардова , Володимир Скворцов , Анна Невська , Олександр Робак , Андрій Кайков , Ольга Сташкевич
  • Режисер: Сергій Соколюк
  • Сценарист: Олексій Слаповський
  • Продюсер: Інокентій Малінкін , Дмитро Сидоров
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(3 голосів)


Комедійний міні-серіал про людину, яка за певних обставин перевтілюється в когось іншого. Фільм вийшов на Першому каналі в жовтні 2009 року, а сьогодні його можуть у будь-який час дивитися відвідувачі нашого інтернет-кінотеатру. Серіал «Синдром Фенікса» доступний у нас в форматі онлайн трансляції.

Одного разу в провінційному місті з'являється незвичайний персонаж. Його відразу помітили, по-перше тому, що тут всі один одного знають і нова людина завжди на виду, а по-друге тому, що веде він себе досить дивно. Він пам'ятає своє ім'я - Гоша, але більше не пам'ятає нічого. У маленьких містах люди не так бояться незнайомців, і десятирічний Толик вирішує прихистити на деякий час нещасного у себе і спробувати допомогти йому повернути пам'ять. Мати Толіка, продавщиця місцевого магазину, спочатку приходить в жах від подібної витівки сина, але подивившись на симпатичного чоловіка близько тридцяти років від роду і піддавшись на вмовляння сина, вона погоджується.

Сусіди бачать, що у Тетяни з'явився чоловік, і думаю, що нарешті у хорошої дівчини налагодиться особисте життя. Вони не знають, що Гоша все одно, що п'ятирічна дитина, але те, що відбувається далі, шокує всіх. Виявилося, що Гоша страждає так званим «Синдромом Фенікса». Це таке психічне захворювання, при якому людина дивлячись на вогонь, геть забуває, що з ним було і перевтілюється в іншу особистість.

Незабаром Гоша стає популярною особистістю в місті. За нього бореться не тільки Тетяна, а й інші жінки, а також їм дуже зацікавився місцевий міліціонер, який бачить в ньому свого суперника. А Гоша кожен раз перевтілюється в нову особистість, і кожен раз йому доводиться заново знайомитися з оточенням.

Фінал цієї історії буде несподіваною і дуже забавним. У ролі Гоші знявся Георгій Дронов, відомий за комедійним серіалів «Саша + Маша» і «Вороніни». У фільмі звучить музика знаменитого лідера групи «Нуль» Федора Чистякова.

Коментарі відвідувачів

загрузка...