загрузка...
Більше в даній категорії: « СОБР Папаши / Татусі »
Дивитись Костоправ онлайн Дивитись Костоправ онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Костоправ

  • Оригінальна назва: Костоправ
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія, Україна
  • Актори: Олексій Горбунов , Юлія Ауг , Георгій Делієв , Віталій Лінецький , Олександр Ликов , Євген Паперний , Олександр Семчев , Ірина Апексимова , Ірина Мельник , Валерія Ходос , Євген Плиско-Купрін , Яніна Соколова
  • Режисер: Володимир Мельниченко
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Андрій Кретов , Олег Степаненко (II)
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(0 голосів)


Серіал спільного виробництва Росії та Україні. Над ним працювали компанії «RUmedia», «Даніал-фільм» і «Аврора». Фільм вийшов на екрани в 2012 році, а відвідувачі нашого сайту вже сьогодні можуть дивитися його з найбільшим комфортом. Серіал «Костоправ» в нашому мережевому кінозалі доступний для перегляду онлайн в будь-який час. Головну роль зіграв Олексій Горбунов. Також у фільмі знімалися Георгій Делієв, Євген Паперний, Ірина Апексимова, Сергій Семчев та інші російські та українські актори.

Головний герой серіалу - колишній лікар, який з певних і досить драматичних обставин залишив медицину і оселився в глухому українському селі. Тут через деякий час проявилися його таланти цілителя, і він став відомий в окрузі як Костоправ. До нього привозять безнадійно хворих з далеких сіл і навіть з довколишніх міст, привозять тих, від кого відмовилася офіційна медицина, і він ставить людей на ноги.

У Москві готується до відкриття нова комерційна клініка «Ультрамед» для багатих людей, і новопризначений головний лікар Поліна Сташевська отримує завдання від власників клініки - зібрати всіх найращих практикуючих лікарів.

Клініка буде широкого профілю, і по кожному напряму потрібен найкращий фахівець. Син одного з інвесторів клініки потрапляє в біду на Україні, і той самий Костоправ допомагає йому, чим приваблює до себе увагу його батька. Бізнесмен розгледів в костоправа Савчука висококласного фахівця. З почуттям вдячності і думаючи, що чинить правильно, він робить пропозицію костоправу завідувати відділенням в його клініці, і той цю пропозицію необачно приймає. Так відбулося повернення Анатолія Савчука до лікарської практики.

Він потрапляє в світ комерційної медицини, де все робиться тільки за гроші, і відразу ж відчуває, що виявився не в своїй тарілці. Фільм дуже іронічний і цинічний, що досить властиво медичній професії.

Коментарі відвідувачів

загрузка...