загрузка...
Дивитись серіал Полювання на гауляйтера онлайн Дивитись серіал Полювання на гауляйтера онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 kisska 16.03.2012, 11:41
Мають показати 9 травня - до дня Перемоги.. Серіал обіцяє бути цікавим...
Цитата
 

Полювання на гауляйтера / Охота на гауляйтера

  • Оригінальна назва: Охота на гауляйтера
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Анастасія Заворотнюк , Марія Машкова , Людмила Чурсіна , Лариса Лужина , Олександр Дьяченко , Олександр Кашперов (II) , Павло Трубінер , Сергій Юшкевич , Петро Томашевський , Ірина Бяков , Андрій Межуліс , Уве Йеллінек , Урсула Готтвальд, Крістен Кляйн, Андрій Сенькова (II)
  • Режисер: Олег Базилєв
  • Сценарист: Ігор Тер-Карапетов
  • Продюсер: Віталій Бордачев , Владислав Ряшин , Артем Доллежаль
  • Жанр: військова драма
Проголосувати
(1 Голосувати)


На одному з урочистих засідань, скликаному для нагородження орденом Леніна білоруського комсомолу, сталася небажана зустріч, яку не вдалося уникнути представникам компетентних органів, відповідальних за державну безпеку. Серіал «Полювання на гауляйтера» оповідає про двох великих жінок, що зіграли фатальну роль для долі Вільгельма Краубе. Не дивлячись на те, що це все справи минулих днів, спогади про ці події ще живуть у душі Марії Архипової та Галини Помазан. Дивитися цей серіал можна на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Розповідь починається в далекому 1970 році, коли своє почесне місце в складі президії зайняла Марія Архипова, яка є героєм Великої Вітчизняної війни. Відкриття цих зборів повинна була здійснити ще одна почесна гостя, якою була Галина Помазан.
За її плечима залишилася доблесна військова біографія, яка жодним чином не перешкодила їй зберегти всю минулу ефектність і моложавість. Коли стало ясно, що свою участь у цьому засіданні повинна прийняти Галина, почалася справжня паніка.

Зустріч цих двох жінок могла мати дійсно фатальні наслідки. І ось, Галина почала свою пафосну розповідь про те, як був страчений гауляйтер Вільгельм Краубе. Архипова дуже болісно відреагувала на його слова і не впоралася з контролем спалаху гніву.
Доповідачка піддалася справжньому нападу з її боку. Можна припустити, що в разі ліквідації гауляйтера є ще одна сторона, неофіційна, яка відома лише одиницям, що входять в верхівку компетентних органів. Слід розуміти, що якщо вони так ретельно приховують всі ці відомості, то на це є певні об'єктивні причини, які можуть загрожувати безпеці всієї держави. Чи дізнаються ці сестри по зброї те, що саме ховається за покровом таємниці?

Коментарі відвідувачів

загрузка...