загрузка...
Дивитись серіал Третього не дано онлайн Дивитись серіал Третього не дано онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Третього не дано / Третьего не дано

  • Оригінальна назва: Третьего не дано
  • Рік: 2009
  • Країна: Росія, Україна
  • Актори: Ігор Скляр , Олександр Ликов , Андрій Межуліс , Володимир Капустін (II) , Віталій Лінецький , Олексій Лонгін , Маргарита Бистрякова , Сергій Стрельников , Костянтин Корецький , Георгій Поволоцький , Євген Сінчук , Володимир Андрєєв , Валерій Легін , Віктор Сарайкін , Давид Бабаєв , Василь Баша , Костянтин Шафоренко
  • Режисер: Сергій Сотниченко
  • Сценарист: Андрій Моторин
  • Продюсер: Віктор Мирський , Родіон Павлючик , Олександр Москаленко (II)
  • Жанр: воєнний
Проголосувати
(0 голосів)


Гостросюжетний чотирисерійний телевізійний фільм про події Великої Вітчизняної війни. Фільм був знятий спільними зусиллями кінематографістів Росії та України, а його прем'єра відбулася в травні 2009 року. На сьогоднішній день будь-хто може дивитися його в нашому мережевому кінотеатрі. Його зручність можна оцінити, переглядаючи серіал «Третього не дано» під час індивідуальної онлайн трансляції, яка дозволяє вибирати зручний час.

Дія у фільмі розвертається на Західній Україні в 1944 році. Тут у червні Німеччина починає секретне будівництво, але такі масштабні дії не можуть не привернути увагу радянського командування.
Ситуація ускладнюється тим, що в умовах найсуворішої таємності радянські війська готують наступ, і дані таємничі споруди знаходиться саме там, куди буде спрямований головний удар радянських військ. Командування у що б то не стало має намір з'ясувати призначення цього об'єкта
До такого серйозної справи прийнято підходити з не меншою серйозністю, і командування приймає рішення діяти в кількох напрямках. Перш за все, в район будівництва була направлена ​​розвідгрупа, що складається з досвідчених розвідників, здатних залишатися непоміченими для противника.

Але основна надія покладається не якогось резидента радянської розвідки, який давно і досить успішно працює в тилу ворога.
Ця людина прибуває на Західну Україну, і йому належить з'ясувати всі подробиці цього будівництва. Третього варіанту командуванням не передбачено, і тепер глядачам належить дізнатися, кому ж першим вдасться докопатися до істини. А термін тим часом спливає, оскільки переносити наступ радянських військ на цьому напрямку ніхто не збирається. Глядачі побачать ще один епізод тієї далекої війни, у подіях якої черпають натхнення багато поколінь кінематографістів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...